Toplam Yükleme : 10.664.775

XFire Türkçe Yama

XFire Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:154 Kb.
  • Üretici:EDELYE © TURKISHE
  • Tarih:19.01.2009
  • Bu Hafta: 57
  • Toplam:3.463
%100 İndirin
Aciklama:
XFire internet ve ağ üzerinden oyun oynayan oyuncular için geliştirilmiş online mesajlaşma programıdır. Listenize eklediğiniz ve sizinle aynı programı kullanan arkadaşlarınızı izleyerek onların hangi oyunları, hangi sunucularda oynadığını görebilir ve onların oyunlarına katılabilirsiniz.
Diğer sohbet programlarının aksine oyun oynarken de mesajlaşmanızı sağlayan XFire oyunların güncel eklentilerini ve ek paketlerini de, kolaylıkla yüklemenize olanak sağlıyor.

Tüm bunlara ek olarak XFire sayesinde hangi oyunu ne kadar süre ile oynadığınızı da istatistiksel olarak izleyebiliyorsunuz. indireceğiniz bu dil eklentisiyle XFire programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Xfire programı kullanan diğer arkadaşlarınızı çevrimi olduklarında görebilir, hangi serverda olduklarını görebilir ve onların bulundukları server ve oyuna girebilirsiniz.
Arkadaşınızın bulunduğu servera ve oyuna girmek için yapmanız gereken tek şey arkadaşınızın oyunda olduğu server ın IP numarasını kopyalayıp yapıştırıp join (katıl) butonuna tıklamak.
İstediğiniz arkadaşlarınızı, oyunlarınızı, katıldığınız serverları seçebilir ve onları ön planda tutabilirsiniz.
Oyundaki arkadaşlarınızla konuşmak için instant Message (hızlı mesaj) sistemi de mevcuttur. Bu sayede oyunun arkasına geçmek(alt+tab) yapmanıza gerek kalmaz.
Xfire da sesli konuşma özelliği ile arkadaşlarınızla daha da güzel koordinasyon kurabilir, düşmanlarınıza daha hızlı saldırabilir ve daha rahat organize olabilirsiniz.
800'in üstünde oyun mevcuttur. Bu sayı sürekli artmaktadır
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce XFire programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı XFIRE programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Xfire klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak Tools Options Preferred Language yolunu izleyerek pencereden Turkce (Turkishe) seçeneğini bularak işaretleyiniz ve OK butonuna tıklayınız Program Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde XFire 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce XFire 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra XFire Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.