Toplam Yükleme : 10.655.528

Instant Demo 7.x ve Türkçe Yaması

Instant Demo 7.x ve Türkçe Resmi
  • Boyutu:7263 Kb.
  • Üretici:ShaneX
  • Tarih:20.01.2009
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:1.207
%100 İndirin
Aciklama:
Üreticinin Açıklaması:/b %99 Türkçeleştirdim ama Sebebini Bilmediğim Bir neden dolayı video düzenlemeye geçinçe Bazı bölümler Tekrardan İngilizceye geçiyor Ve ortalama %90 Türkçe Yama diyebilirim Güle Güle Kullanın Açıklama Instant Demo programıyla bilgisayarınızdaki herhangi bir görüntüyü hareketli Flash formatında kaydedip bu çalışmanıza yazılar ekleyebilirsiniz, alanında en başarılı programlardan birisi olup gerçekten çok kullanışlıdır. Programla hazırladığınız çalışmanız hem Flash (SWF) hemde html formatında kaydedilir,siz sunumlarınızı sitenizden yayımlamak isterseniz bu iki formatı tek klasör içine toplayıp çalışmanızın html. formatında olanını link olarak verip paylaşabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Instant Demo 7.x ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Instant Demo 7.x ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Instant Demo 7.x ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.