Toplam Yükleme : 10.708.308

BlueSoleil 6.4.240.2 ve Türkçe Yaması

BlueSoleil 6.4.240.2 ve Tü Resmi
  • Boyutu:39938 Kb.
  • Üretici:TrYama.Net
  • Tarih:23.01.2009
  • Bu Hafta: 67
  • Toplam:2.203
%100 İndirin
Aciklama:
Bluethoot kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun tercih ettiği programın yeni versiyonu ve Türkçe Yaması. Bluesoleil gelişen teknolojiye paralel olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Kablosuz teknolojideki yeni gelişmeleri yakından takip eden Bluesoleil her yeniliğe uygun yazılımı programına entegre ediyor.
Bluesoleil windows tabanlı popüler ve profesyonel bir Bluetooth uygulamasıdır. Program Bluetooth ya da wireless özelliği olan cihazlarınızı bilgisayar aracılığı ile kontrol etmenize ve yönetmenize olanak sağlar. Özellikle Bluetooth ve kablosuz özellikli aygıtlarınızı kontrol etmekte zorlanıyorsanız, bilgisayarınızla bağlayamıyorsanız mutlaka bluesoleil programıyla tanışmalısınız.
Bluesoleil; cep telefonu, yazıcı, faks, kulaklık, klevye, mause, ipod gibi Wireless ya da Bluetooth özelliği olan donanımlarınızı kolayca bilgisayarınıza bağlar ve veri alışverişi sağlar. MP3 çalar, Ipod, cep telefonu gibi mobil cihazlarınıza müzik , film, resim gibi multimedia dokümanlarını kablosuz olarak yüklemenize ve bu dosyaları yönetmenize imkan sağlar.
Bluesoleil ile cep telefonunuzdaki mesajları ve adres defterinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kısacası bilgisayar ve mobil cihaz sahibi her kullanıcının sahip olması gereken ender programlardan birisidir.
indireceğiniz bu Türkçe dil eklentisiyle BlueSoleil6 programını türkçe olarak kullanabilirsiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip kişisel bilgisyarınıza kurabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu [Önemli]:
Yamayı kurmaya başlamadan önce bilgisayaranızı yeniden başlatın. Bilgisayarınız açılırken F8 tuşuna basarak açılan menüden Güvenli Kip bölümünü seçin. işletim sisteminizi seçin. Bilgisayarı hangi kullanıcı hesabıyla açmak istediğinizi soracak. Hesabınıza girin. Siyah bir ekranda açılacak olan bilgisayarınızda karşınıza bir soru penceresi gelecek. Eveti seçip indirmiş olduğunuz TürkçeYamayı kurun. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda program Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde BlueSoleil 6.4.240.2 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce BlueSoleil 6.4.240.2 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra BlueSoleil 6.4.240.2 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.