Toplam Yükleme : 10.709.627

Personal Passworder 3.9.8 ve Türkçe Yaması

Personal Passworder 3.9.8  Resmi
  • Boyutu:1601 Kb.
  • Üretici:Ali Koç
  • Tarih:26.01.2009
  • Bu Hafta: 66
  • Toplam:571
%100 İndirin
Aciklama:
Personal Passworder, popüler bir şifre yöneticisidir. Program sayesinde akılda tutmakta zorlandığınız tüm şifrelerinizi depolayabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda bu şifrelere kolaylıkla erişebilirsiniz. Bilgisayar dünyasında oldukça yaygın olarak kullandığımız çeşitli şifreler zaman içerisinde çoğalarak untulmaya yüz tutuyor. Personal Passworder hiç bir şifreyi unutmanıza imkan bırakmıyor.
Özellikle üyelik sistemi bulunduran sitelere girişte kullandığımız kullanıcı adı ve şifreler büyük karışıklıklara yol açmaktadır. Yüzlerce internet sitesi ile hergün ya da belirli dönemlerde işlem yapıyoruz. Tüm sitelerde aynı kullanıcı adı hele hele aynı şifreleri kullanmak oldukça sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir. Sitelerde ayrı ayrı parola ve üye adı kullanımı ise akılda tutmayı zorlaştırmaktadır. Personal Passworder bu noktada imdadımıza yetişmektedir. Program ile siteleri kategorilere göre ayrıştırarak kullanıcı adı ve şifremizi saklayabiliyoruz.
Programın yapabildikleri sadece web site üyelikleri ile sınırlı değil elbette. Bilgisayarınızdaki önemli dosya ve klasörleri korumak ve erişim sınırlaması için oluşturduğunuz giriş kayıt bilgilerini de program içinde tutabilirsiniz. Ayrıca programın içinde yer alan parola üreteci sayesinde şifre bulmakta zorluk çekiyorsanız, otomatik olarak rastgele parolalar da üretebilirsiniz.
Program içine seri numaraları, erişim numaraları, kredi kart bilgileri, telefon giriş bilgileri, dosya/klasör giriş bilgileri, internet web site (hotmail, yahoo, gmail, forum siteleri giriş bilgileri gibi) bilgilerini girebilir, bu sayede karışık vaziyette olan bir takım bilgilere tek tıklamayla erişmiş olursunuz.
Programın Başlıca Özellikleri
Kolay kullanım sağlayan arayüz
sistem bildirim alanına yerleşerek kolay erişim sağlar.
Kısayol tuşları ile hızlı erişim
444 bit Blowfish algoritması kullanarak dosyaları şifreleyebilir
Özelleştirilebilir ayarlar
Çoklu kullanıcı desteği
İhtiyacınıza göre yeni parola üretme aracıyla parola üretebilir.
indireceğiniz bu Türkçe dil eklentisiyle Personal Passworder 3.9.8 programını tamamen Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Personal Passworder 3.9.8 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Personal Passworder 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Personal Passworder\Languages klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak araç çubuklarında yer alan Service Language menüsünden Turkish seçeneğini seçtiğinizde program Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Personal Passworder 3.9.8 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Personal Passworder 3.9.8 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Personal Passworder 3.9.8 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.