Toplam Yükleme : 10.655.522

Fast Launcher 3.5 ve Türkçe Yaması

Fast Launcher 3.5 ve Türkç Resmi
  • Boyutu:1142 Kb.
  • Üretici:TRyama.Net
  • Tarih:28.01.2009
  • Bu Hafta: 47
  • Toplam:880
%100 İndirin
Aciklama:
Fast Launcher kısayol düzenleme yazılımıdır. Zaman içerisinde bilgisayar ekranınız kalabalıklaşmaya başlar. Bilgisayara yüklediğiniz her program masa üstünde bir kısayol oluşturur. Bir de bunlara ek olarak sizin çok kullandığınız dosya ve dokümanlarla bunlara ait kısayol ikonları masaüstünü doldurmaya yeter. Artık hangi kısa yol nerede diye düşünmeye başlarsınız. İşte tam bu noktada imdadınıza Fast Launcher programı yetişiyor.
Diğer programlara ait tüm kısayolları programın içinde toplayabilirsiniz. Bu sayede masaüstünüz daha derli toplu ve bir düzen içerisine girmiş olur. Program sayesinde ekleyeceğiniz kısayollara uygun gruplar oluşturarak daha düzenli bir yapı ortaya oyabilirsiniz. Bu sayede Fast Launcher programını açtığınız zaman gruplardan kısayolları daha kolay çalıştırabilirsiniz.
indireceğiniz bu Türkçe dil eklentisiyle Fast Launcher 3.5 programını tamamen Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz
Programın Başlıca Özellikleri
Kolay kullanım sağlayan arayüz
Farklı programları farklı gruplara ekleyebilme
Sürükle bırak desteği
Geçiş tuşları kullanılarak hızlı erişim
Bildirim alanına küçülerek oradan çalışabilme
Hızlı erişim için farenin orta butonu kullanabilme
Programı çalıştırabilmek için geçiş tuşları kullanabilme
Tek tıklamayla etkinleştirme
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Fast Launcher 3.5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Fast Launcher 3 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Fast Launcher\Languages klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak ana menüye, farenin sağ tuşuyla tıklayın açılan pencereden Options Preferences seçeneğini seçin. Gelen pencereden de Window seçeneğine tıklayıp, dil kısmından Turkish seçeneğini seçip OK butonuna bastığınızda program tamamen Türkçe olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Fast Launcher 3.5 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Fast Launcher 3.5 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Fast Launcher 3.5 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.