Toplam Yükleme : 10.656.536

New Star Soccer 3 TürkçeYama

New Star Soccer 3 TürkçeYa Resmi
  • Boyutu:8000 Kb.
  • Üretici:Emre Kurtaran
  • Tarih:30.01.2009
  • Bu Hafta: 88
  • Toplam:1.665
%100 İndirin
Aciklama:
New Star Soccer 3 sizler için Türkçe'ye çevrildi. Bu yama ile oyunu Türkçe oynayabilirsiniz.
Bu oyunda 17 yaşında bir futbolcu oluyorsunuz ve sadece onu yönetiyorsunuz. Sadece kendinizden sorumlu olduğunuz bu oyunda antremanlarla kendinizi geliştirmeniz. Özel hayat konusunda pek çok ayrıntı var. At yarışı, Alışveriş, Aşk gibi birçok ayrıntıya yer verilmiş.
Grafikleri vasat olarak gelebilir ama oynanış şekli insanı gerçekten sürüklüyor. 2. Lig takımlarından başlamanız tavsiye edilir. Daha kolay forma şansı bulur ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Ondan sonrada büyük takımlardan teklif gelecektir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde New Star Soccer 3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce New Star Soccer 3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra New Star Soccer 3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.