Toplam Yükleme : 10.707.974

Getright 6 Türkçe Yama

Getright 6 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:898 Kb.
  • Üretici:Bosluk
  • Tarih:07.02.2009
  • Bu Hafta: 81
  • Toplam:1.264
%100 İndirin
Aciklama:
Getright popüler bir download aracıdır. Getright ile internet üzerinden yüksek hızlarda dosya transferi gerçekleştirebilirsiniz. Müzik, resim, film ya da diğer herhangi bir içeriği Getright 6 ile kolayca indirebilirsiniz. ister tek bir dosyayı isterseniz tüm bir siteyi bilgisayarınıza kaydedbilirsiniz. Program indirem işlemini devam ettirebilme, büyük dosyaları parçalara ayırarak indirebilme, windows ile entegrasyon özellikleriyle internetten dosya indirme işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Getright 6 en yeni internet teknolojilerini desteklemektedir.
indireceğiniz bu Türkçe dil eklentisiyle Getright 6 programını tamamen Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu;
Bu yama tüm 5 ve 6 sürümleri ile de uyumludur. Getright Türkçe Yamasındaki tüm resimler, menüler ve yazılar Türkçedir.
GTürkçe Yamaya çift tıklayıp karşınıza gelecek sorulara EVET yanıtını vermeniz yeterlidir. Yamayı kaldırmak için program klasöründeki Kaldir.Reg dosyasını çift tıklayın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Getright 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Getright 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Getright 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.