Toplam Yükleme : 10.655.526

Duplicate File Remover 1.2 Türkçe Yama

Duplicate File Remover 1.2 Resmi
  • Boyutu:59 Kb.
  • Üretici:Emrah KARAKAŞ
  • Tarih:07.02.2009
  • Bu Hafta: 73
  • Toplam:864
%100 İndirin
Aciklama:
Duplicate File Remover, bilgisayarınızdaki ikiz dosyaları bulmanıza ve silmenize yarayan oldukça faydalı bir araçtır. Zaman içerisinde kişisel bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaları takip edemeyebilirsiniz. Dolayısıyla ilgilendiğiniz dosyanın daha önce bilgisayar da bulunup bulunmadığını kontrol edemeyebilirsiniz.
Böylece bir süre sonra biligisayarınızda aynı müzik, aynı resim, aynı film ya da aynı dokümandan bir kaçtane daha olabilir. Bilgisayarınıza yüklediğiniz bu dosyalar farklı isimlerde de olabilir. İşte tüm bu yığılmaların ve bilgisayarınızın şişmesinin önüne Duplicate File Remover 1.2 programı geçmektedir.
Bu gereksiz ve sabit diskinizde yer kaplayan dosyalardan kurtulmanız artık mümkün. Tek tek, klasör klasör aramadan, kısa zamanda aynı özelliklere sahip olan dosyaları tarayarak ekrana getiriyor. Size düşense, hangi dosyaların silineceğine karar verip, üzerine tıklamaktır.
Dosyanın adı farklı bile olsa, dosya boyutu, dosya tipi gibi öznitelikleri aynı ise bu dosyayı da aynı dosya olarak algılayıp önünüze çıkarıyor. Böylece kesin bir sonuç elde ediyorsunuz.
DuplicateFile Remover ile yazı, video, müzik ve fotoğraf dosyalarını kolaylıkla arayabilirsiniz. MP3, OGG/Vorbis, WMA müzik dosyalarının Artist, Album, Title ve Comment içeriklerini de karşılaştıran program, bu sayede daha iyi sonuçları çıkarıyor.
Program tarafından bulunan aynı ve benzer dosyalar, program tarafından silinebilir, taşınabilir ve kopyalanabilir. Sonuç listesini istediğiniz gibi sıralayabilir ya da HTML rapor dosyası olarak kaydedebilirsiniz.
Sabit diskinizde gereksiz yer kaplayan, sisteminizi meşgul eden ve belki de bilgisayarınızın performansının düşmesine neden olan fazla dosyaları Duplicate File Remover programı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Duplicate File Remover 1.2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Duplicate File Remover programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Duplicate File Remover klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak dil ayarları bölümünden Türkçe seçeneğini seçerek programı Türkçeye çevirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Duplicate File Remover 1.2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Duplicate File Remover 1.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Duplicate File Remover 1.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.