Toplam Yükleme : 10.656.026

VideoPut 1.0.0.13 Türkçe Yama

  • Boyutu:125 Kb.
  • Üretici:Emrah KARAKAŞ
  • Tarih:07.02.2009
  • Bu Hafta: 43
  • Toplam:568
%100 İndirin
Aciklama:
VideoPut video pylaşım sitelerine ve online video izleme sitelerine video dosyalarınızı kolayca yüklemenize yardımcı olan bir programdır. VideoPut programı ile internet tarayıcıları ile web sitelerini açmadan YouTube, MySpace, Flurl sitelerine videolarınızı yükleyebilirsiniz. YouTube ya da diğer paylaşım sitelerine çok sayıda video dosyası yüklemek isterseniz çok fazla zaman harcamadan daha hızlı yükleyebilirsiniz.
Eğer kötü bir internet bağlantısına sahipseniz ve büyük dosya yükleyecekseniz web tarayıcınızla bunu yüklemek çoğu zaman sorun olabilir. VideoPut ile daha hızlı ve kolay işlem yapabilirsiniz.
VideoPut'la yüklemek istediğiniz ya da daha sonra yükleyeceğiniz videoların bir listesini oluşturabilirsiniz. Bu kaydedilen listeyi daha sonra internete aktarabilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri:
YouTube, MySpace, Flurl, Zippvideos sitelerine video yükleyebilir.
Web tarayıcınıza oranla daha hızlı yükleyebilir.
Yükleme işini görebilirsiniz.
Video sitelerine ait giriş bilgilerinizi girdikten sonra web site hesabınıza videoları yükleyebilirsiniz.
En son sürümü indirmek için otomatik güncelleme komut satırı mevcut.
Toplu yükleme yapılabilir.
Tüm internet bağlantı türlerinde çalışır.
Sadece NT, 2000, 20003, XP'de çalışır.
Akıllı tasarımı sayesinde kolay kullanım sağlar.
VideoPut bedava demo sürümde üyesi bulunduğunuz sitelere toplam 20 adet video dosyası yükleyebilirsiniz. Daha fazlası için proramın ücretli sürümünü satın almalısınız. Pragramı satın almak için 19.95 ABD doları ödemeniz gerekiyor.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce VideoPut programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Video Put programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Nuclear Coffee\VideoPut\Lang klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde VideoPut 1.0.0.13 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce VideoPut 1.0.0.13 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra VideoPut 1.0.0.13 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.