Toplam Yükleme : 10.705.005

Acoo Browser 1.84 Türkçe Yama

Acoo Browser 1.84 Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:133 Kb.
  • Üretici:Erhan BURHAN
  • Tarih:07.02.2009
  • Bu Hafta: 76
  • Toplam:608
%100 İndirin
Aciklama:
Acoo Browser 1.84 internet explorer ile bütenleşik çalışır ve açtığınız internet sayfalarını sekmeler halinde gösterir. Böylece siteler arasında hızlı gezme ve göz attma imkanına kavuşursunuz. Acoo Browser'in bu özelliğini Internet Explorer 7.0 sürümünde de bulacaksınız.
Acoo Browser kullanıcı dostu GUI arayüzüne, kullanımı kolaylaştıran sekme yapısına, bölüm gruplarına ve özelleştirilebilir araç çubuklarına sahiptir.
Acoo Browser 1.84 kendisine entegre pop-up önleyici sayesinde istemediğiniz banner ya da reklamlara geçit vermez. Isterseniz sizin belirlediginiz pop-up sayfalarını açmasiıa izin verebilirsiniz.
Acoo Browser açılır pencerelere, reklam mansetlerine, flash reklamlarına ve diğer istemsiz açılan Internet reklamlarına karşı kullanıcıya en iyi çalışma ortamını hazırlar.
Acoo Browser gelismiş fare hareketlerine, reklam filtresine, telafi edilebilir açılır pencere engellemesine, web sayfası büyütecine, senaryo hatası durdurmaya, temizleyiciye, URL takma adlarına, dahili arama motoruna sahip ücretsiz bir tarayıcıdır.
Acoo Browser HTML kaynak kodlarını frontpage ve dreamweaver gibi renklendirmek suretiyle kod karmasşsının önüne geçer.
Acoo Browser kayit temizleme aracı vasıtasıyla çok kolay bir şekilde kişisel verileri temizleyebilirsiniz. Cookie, Son ziyaret edilen sayfalar, Arama geçmişi, Geçmiş Klasörü ve Geçici klasör (Temporary) kayıtlarını bu araç ile kolaylıkla ve güvenle silebilirsiniz.
Yakınlaştırma aracıyla web sayfalarını istediğiniz oranlarda yakınlaştırabilir ya da uzaklaştirabilirsiniz.
Eğer Acoo Browser oluşan bir hata sonucu düzgün şekilde kapatılamazsa, o anda açık olan tüm web sayfaları kaydedilir. Acoo Browser'i tekrar açtığınızda önceki sayfalar otomatik olarak tekrardan yüklenir.
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Acoo Browser 1.84.640 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Acoo Browser 1.8 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Acoo Browser\language klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Acoo Browser arayüz dilini otomatik algılayacak ve Acoo Browser'i yeniden başlatacaksınız. Eğer Yeniden başlattığınızda Türkçe olmazsa options/interface language/Turkish seçenegini tıklayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Acoo Browser 1.84 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Acoo Browser 1.84 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Acoo Browser 1.84 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.