Toplam Yükleme : 10.709.627

SBMAV Disk Cleaner 2009 Türkçe Yama

SBMAV Disk Cleaner 2009 Tü Resmi
  • Boyutu:9 Kb.
  • Üretici:SuperPaylas.CoM
  • Tarih:09.02.2009
  • Bu Hafta: 67
  • Toplam:946
%100 İndirin
Aciklama:
SBMAV Disk Cleaner güçlü temizleme araçlarıyla sisteminizdeki kullanılmayan ve atık dosyalar halinde tanımlanan dosyaları silmeniz için tasarlanmış. Özellikle Temporary Files ve TEMP dosyalarında diğer programların da kullanılmayan atık dosyalarını temizlemek için mükemmel bir program. Ayrıca çok uzun zaman kullanılmayan belgelerinizi de silebilirsiniz. Program bunları sizin için otomatik olarak tarayıp buluyor. Kullanışlı ve basit bir program. Denemekte yarar var.
KURULUM:
Turkish.lng dosyasını C:\Program Files\SBMAV Disk Cleaner 2009\Language klasoru içerisine kopyalayınız ve yazılımı açınız Menu Options Language kısmından Turkish.lng yi seçip Ok tuşuna basınız yazılımınız %70 oranda Türkçeleşir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde SBMAV Disk Cleaner 2009 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce SBMAV Disk Cleaner 2009 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra SBMAV Disk Cleaner 2009 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.