Toplam Yükleme : 10.658.748

Color 7 Premier Video Convert 8.0.4.20

Color 7 Premier Video Conv Resmi
  • Boyutu:3405 Kb.
  • Üretici:SULTAN AKYILDIRIM.(OwL)
  • Tarih:12.02.2009
  • Bu Hafta: 46
  • Toplam:1.040
%100 İndirin
Aciklama:
Color7 Video Converter pek çok popüler video dönüştürme programının yaptığı işi yapmasına rağmen hem sıkıştırma kalitesi, hem uygun fiyatı, hem de şirin ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde popüler dönüştürücüler arasına girmeye aday bir program. Özellikleri ise neredeyse kusursuz.
1-Tüm Video Formatları Arasında Çeviri : AVI (DivX, XVid, vb.), MPEG1, MPEG2, MPEG4, Quick Time, Real Video, WMV, DVD, VCD, SVCD gibi sık kullanılan video biçimleri arasında hızlı ve kaliteli çeviri yapabilirsiniz.
2-VCD, SVCD ve DVD Yazma : VCD (Video CD), SVCD (Super Video CD) ve DVD (Digital Video) gibi çoklu ortam oynatıcılarında izlenebilir diskler oluşturabilirsiniz.
3-Video Oynatma : Digital Video, el kamerası, web kamerası, VHS, VCR ve internet üzerindeki video akışlarını oynattırabilirsiniz.
4-Resim Yakalama : Video dosyalarından beğendiğiniz kareleri BMP veya JPEG formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
5-Resim Düzenleme : Fotoğraflarınız üzerinde kırmızı renk düzeltme, döndürme, ters çevirme ve keskinleştirme gibi çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.
6-Video Yakalama : El ve web kamerası, internet video akışları gibi kaynaklardan video görüntüleri yakalayarak filmler oluşturabilirsiniz.
7-Ses Ayıklama : Film ve video dosyalarındaki sesleri ayırarak değişik formatlarda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.
Bilgi: Video çeviriciler arasında yapılan bir ankette bu programın %35 zaman tasarrufu sağladığı sonucu ortaya çıkmıştır.
Not: Yama bazı alt ve üst versiyonlarda kullanılabilir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Color 7 Premier Video Convert 8.0.4.20'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Color 7 Premier Video Convert 8.0.4.20 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Color 7 Premier Video Convert 8.0.4.20 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.