Toplam Yükleme : 10.664.774

Ashampoo WinOptimizer 6 Türkçe Yama

Ashampoo WinOptimizer 6 Tü Resmi
  • Boyutu:179 Kb.
  • Üretici:Cemal DURSUN
  • Tarih:15.02.2009
  • Bu Hafta: 44
  • Toplam:2.999
%100 İndirin
Aciklama:
Ashampoo® WinOptimizer 6 Windows işletim sistemi için kolay kullanımlı bilgisayar optimizasyon aracıdır. Zaman içerisinde bilgisayarınız hantallaşmaya başlar. Kurduğunuz her program sistemi biraz daha şişirir. Özellikle sistemden kaldırdığınız programların geride bıraktıkları artıklar bilgisayarınızda zaman içerisinde önemli performans kayıplarına yol açmaktadır. internet tarayıcı eklentileri, virüsler, temp dosyaları, hatalı kayıt defteri girişleri gibi bir çok nedenle bilgisayarınız yavaşlar, geç açılır, geç kapanır ve komutlarınıza gerekli olan tepkileri veremez duruma gelir.
Ashampoo WinOptimizer 6 ile Xp ve Vista üzerinde büyük değişiklikler yaparak bilgisayarınızın hız ve performansını arttırabilirsiniz. Piyasadaki en iyi sistem bakım araçlarından birisi olan Ashampoo WinOptimizer ile bilgisayarınızı ilk günkü performansına kavuşturabilirsiniz. İçinde sistem temizliği, RAM birleştirme , Hard Disk birleştirme gibi bir çok özellik barındıran bu program işletim sisteminizi oldukça hızlandıracaktır.
indireceğiniz bu Türkçe dil eklentisiyle Ashampoo WinOptimizer 6 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Programın Önemli Fonksiyonları

Cleaning Tools - Temizlik Araçları
Tuning Tools - İyileştirme Araçları
File Tools - Dosya Araçları
Tweaking Tools – Sistem Hızlandırma Araçları
Programın Başlıca Özellikleri
Sürücüdeki gereksiz dosyaları temizler
Kayıt Defterini düzenler
IE gereksiz dosyalarını temizler
Gereksiz DLL dosyalarını temizler
Başlangıç dosyalarını düzenler ve temizler
Popup Engelleyici olarak görev yapar
Dosyaları düzeltir, düzenler
Spam Engelleyici olarak görev yapar
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Ashampoo WinOptimizer 6 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Ashampoo Win Optimizer 6 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Ashampoo\Ashampoo WinOptimizer 6\Translation klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak Options Language menüsünden Türkçe seçeneğini seçip OK butonuna tıklayarak programı Türkçe yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ashampoo WinOptimizer 6 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ashampoo WinOptimizer 6 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ashampoo WinOptimizer 6 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.