Toplam Yükleme : 10.656.535

Icon Sushi 1.21 Türkçe Yama

Icon Sushi 1.21 Türkçe Yam Resmi
  • Boyutu:126 Kb.
  • Üretici:EDELYE © TURKISHE
  • Tarih:15.02.2009
  • Bu Hafta: 47
  • Toplam:755
%100 İndirin
Aciklama:
Icon Sushi bir ikon oluşturma yazılımıdır. ikonlar bir programı temsil etmekte kullanılan görsel öğelerdir. icon sushi 1.21 ile resimlerden ico formatında icon dosyaları elde edebilirsiniz. icon sushi 32bit simgeler oluşturmanıza imkan verir.
Program BMP, ICO, PNG, PSD, EXE, DLL ve ICL dosya formatlarını destekler. icon sushi 1.2 1x1 'den 128x128 pixele kadar olan boyutları destekler. Diğer simge oluşturma ve düzenleme yazılımların herhangi bie eksiği olmayan program ücretsiz olmasıyla öne çıkıyor.
indireceğiniz bu türkçe dil eklentisiyle icon sushi 1.21 programını tamamen Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Yamayı sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirip kişisel bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce icon sushi 1.21 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı iconsushi 1.2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\aicon\Languages klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra programı çalıştırarak Options menüsünden Language ve Turkishe seçeneğini seçmek suretiyle programı türkçeye çevirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Icon Sushi 1.21 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Icon Sushi 1.21 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Icon Sushi 1.21 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.