Toplam Yükleme : 10.708.308

Hide tools Child Control 4.8 Türkçe Yama

Hide tools Child Control 4 Resmi
  • Boyutu:7861 Kb.
  • Üretici:Musa YILDIZ (musadilek)
  • Tarih:22.02.2009
  • Bu Hafta: 64
  • Toplam:3.041
%100 İndirin
Aciklama:
Hidetools Child Control programı kullanımı basit ve kolay olan bir filtre programı.Bu programın özelliği windows altında gizli olarak calıstırabiliyor olması.Kısaca bu programla neler yapabileceğinizi maddeler halinde sıralayalım... -Yetişkinler için olan siteleri engelleme.. -internete giren programları yasaklayabilirsiniz örnek vermek gerekirse.(İnternet Explorer, Msn Messenger, Firefox, Opera vs.. ) gibi.. -Bu kısımdan cocugunuzun sizden habersiz ozel programları kullanmasını engelleyebilirsiniz.. -Klasor ve dosyalarda bulunan kotu icerikli bir kelime varsa anında ve cocugunuz acmayı denerse o pencereyi anında kapatır .. Örnek vermek gerekirse porno isimli bir dosya var ve çocuğunuz buna tıkladığı anda o dosyayı anında kapatır birdaha acamaz.. Yasaklanmasını istediniz kelimeleri bu kısma girerseniz o isimde bulunan dosya ve klasorler açılmaz... -Program Şifre ile Korunur.Kaldırılırırken, açılırken, kapanırken, şifre sorar. vb... Windows 98,ME,XP,Vista Desteği Vardır.Program Ana Sayfası: (Sonsürüm İndirme ve bilgilenme)
http://www.hidetools.com/


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Hide tools Child Control 4.8 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Hide tools Child Control 4.8 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Hide tools Child Control 4.8 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.