Toplam Yükleme : 10.660.988

The World Browser 2.4.0.1 Final ve Türkçe Yaması

The World Browser 2.4.0.1  Resmi
  • Boyutu:1263 Kb.
  • Üretici:Shanex
  • Tarih:24.02.2009
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:722
%100 İndirin
Aciklama:
İnternet Explorer alternatifi ücretsiz bir tarayıcıdır.
TheWorld Browser çoklu ve farklı işlem mantığıyla çalışıyor, bu nedenle her bir pencere tamamıyla birbirinden bağımsız oluyor. Bir pencerede oluşan problemden sadece o pencere etkileniyor ve böylece kilitlenmenin önüne geçiliyor.
Diğer bir önemli özelliği ise reklamları bloke etmesi. Filtreleme temelli bir karaliste uygulayabilmemize olanak tanıyan bu programda Flash filitreleme, yakınlaştırma uzaklaştırma, kolay proxy değişikliği, mouse hareketleri, hızlı tuşlar, sürükle ve bırak gibi gelişmiş özelliklerinin yanında birde dosya indirme yöneticisi bulunmakta. Yarım kalan indirme işlemlerinizi daha sonra devam ettirebilmektesiniz.
En önemli özelliklerinden biri olarak görünen otomatikl form doldurma özelliğine önceden doldurmuş olduğunuz bilgileri üye olmak istediğiniz sitede otomatik olarak doldurarak sizi büyük bir zahmetten kurtarıyor olması.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde The World Browser 2.4.0.1 Final ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce The World Browser 2.4.0.1 Final ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra The World Browser 2.4.0.1 Final ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.