Toplam Yükleme : 10.657.621

Universal Shield 4.X 2 Türkce Yama

Universal Shield 4.X 2 Tür Resmi
  • Boyutu:135 Kb.
  • Üretici:musadilek (Musa YILDIZ)
  • Tarih:01.03.2009
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:1.110
%100 İndirin
Aciklama:
Bu program tam bir güvenlik programıdır.Korumak istediğiniz verilerinizi; Kişilerden koruduğu gibi, virüs trojan vb. dende korumaktadır... Universal Shield sisteminizdeki klasör, dosya ve hatta sürücülerinizi şifreleyerek onları gizleyebilen,şifreleyebilen, Salt Okunur olarak ayarlayabilen istemediğiniz kaynaklara başkalarının erişmesini önleyebilen gelişmiş bir araçtır. Programda farklı güvenlik kuralları belirleyip ayrı kaynakları farklı şekilde şifreleyebiliyorsunuz....Windows ayarlarına ve sistem klasörlerine sınırlama getirerek diğer kullanıcıların özel klasör ve dosyalarınızı, sistem klasörlerini ve Windows ayarlarını değiştirmelerini, bunlara erişimlerini engelleyebilirsiniz...Oldukça esnek bir yapıya sahip ve görsel açıdan oldukça doyurucu. Ayrıca yeni sihirbazlar ile kullanımı çok daha kolaydır. Güvenli modda dahi çalışmakta ve güvenliğinizi saglamaktadır...İzin verdiğiniz programlar oluşturup bu programların korudugunuz yerlere ulaşmasını saglayabilirsiniz...Ayrıca Windows ve internetten gelecek saldırılar içinde korumaları mevcuttur....Universal Shield 3.0 dan sonra çıkan ve şuan ki son sürüm olan Universal Shield 4.2 de sorunsuz çalışmaktadır.Sadece sürümler arasında kurulum dizini farklılık göstermektedir. Yama yüklendikten sonra Programı açip Options-->Languages'ten Türkçe 4.X2'yi seçin ve programi yeniden baslatin. Program artik Türkçe olacaktir....Musa YILDIZ


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Universal Shield 4.X 2 Türkce 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Universal Shield 4.X 2 Türkce 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Universal Shield 4.X 2 Türkce Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.