Toplam Yükleme : 10.708.835

Team Viewer 4.0 Türkçe (Senarium)

Team Viewer 4.0 Türkçe (Se Resmi
  • Boyutu:3153 Kb.
  • Üretici:SerkaN KAYI & Müge
  • Tarih:01.03.2009
  • Bu Hafta: 80
  • Toplam:2.803
%100 İndirin
Aciklama:
TeamViewer; kolay kullanımlı, kullanıcı dostu, özel ayar ve ekstra bilgi gerektirmeyen bir uzaktan yardım, dosya aktarımı, sunu paylaşımı, VPN bağlantısı programıdır.
TeamViewer uzak masaüstü bağlantı aracı ile internet üzerinden arkadaşınızın bilgisayarına erişebilir ve onun masa üstüne bağlanabilirsiniz. Böylece arkadaşınızın bilgisayarını yönetebilir ve yardımcı olabilirsiniz.
Programın uzak bağlantı yapabilmesi için her iki bilgisayarda da kurulu olması gerekmektedir. Team Viewer 4.0 herhangi bir ek ayar ve güvenlik duvarı ayarı gerektirmeden karşı bilgisayara bağlanabilir.
TeamViewer Programı ile;
Uzaktan Yardım,
Karşılıklı Dosya Aktarımı,
Karşılıklı Sunu Anlatımı/Paylaşımı,
VPN Bağlantısı (Virtual Private Network/Sanal Özel Ağ)
VPN işlemlerini üreticinin sağladığı ID numarası (oturum no) ve güvenli bağlantı ile http protokolü üzerinden kolayca yapabilirsiniz. VPN Bağlantısı hakkında geniş bilgiyi tanıtımımızın sonunda "VPN Nedir?" başlıklı bölümde bulabilirsiniz.
Bilindiği gibi uzaktan yardım işlemi yaptıran birçok programı kullanmak için modeminizde port yönlendirmesi, ekstra birçok kullanım öncesi işlemi yapmanız gerektiğinden çoğu kullanıcı ya bu işlemleri bilmemekte veya yapamamakta ya da yanlış yapmaktadır.
Fakat TeamViewer programında ekstra modem, güvenlik duvarı, güvenlik programı ayarı yapmadan, fazla uzmanlık gerektirmeden, karşı tarafa birçok sıkıcı işlem yaptırmadan sadece bir oturum numarası ve parola ile çok faydalı işler yapabilirsiniz.
indireceğiniz bu TeamViewer 4.0 türkçe yama sayesinde TeamViewer 4.0 programını tamamen Türkçe olarak kullanabileceksiniz. TeamViewer 4.0 türkçe yamasını sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Team Viewer 4.0 (Senarium)'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Team Viewer 4.0 (Senarium) 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Team Viewer 4.0 (Senarium) Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.