Toplam Yükleme : 10.656.029

Winning Eleven 9 Türkçe Yaması

Winning Eleven 9 Türkçe Ya Resmi
  • Boyutu:14960 Kb.
  • Üretici:wizi_emre
  • Tarih:02.03.2009
  • Bu Hafta: 266
  • Toplam:6.670
%100 İndirin
Aciklama:
Konami tarafından piyasaya sunulan Winning Eleven oyuncular tarafından oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı. Futbol severlerin uzun yıllar bilgisayarlarında yer edinen Winning Eleven oyun dünyasındaki yerini pekiştirmiş gibi görünüyor. Oyundaki gerçekçilik hakem ve oyuncu ilişkileri futbolcuların agresif davranışları gibi bir çok etken sizi gerçek bir maç atmosferine sokuyor.
Winning Eleven 9 sahada sizi gerçek bir futbolcu gibi hissedebilmeniz için herşeyi içerisinde barındırıyor. Oyun adeta sizi koltuğunuzdan alıp maçın oynandığı futbol sahasına götürüyor.
indireceğiniz bu Winning Eleven 9 türkçe yama ile WE9 oyununu tamamen Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Winning Eleven 9 türkçe yamasını sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
ndirdiğiniz Winning Eleven 9 türkçe yama rar dosyası içerisinde bulunan "e_text.afs" dosyasını oyunu kurduğunuz dizindeki "DAT" klasörü altına kopyalayın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Winning Eleven 9 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Winning Eleven 9 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Winning Eleven 9 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.