Toplam Yükleme : 10.707.973

Winning Eleven 9 Türkçe Spiker Yaması 1.3

Winning Eleven 9 Türkçe Sp Resmi
  • Boyutu:129527 Kb.
  • Üretici:wizi_emre
  • Tarih:02.03.2009
  • Bu Hafta: 337
  • Toplam:12.384
%100 İndirin
Aciklama:
Winning Eleven Konami firması tarafından hazırlanan bir futbol oyunudur. Konami bir futbol oyunundan beklenen herşeyi düşünmüş ve oyuna entegre etmiştir. Oyunda gerçekçilik üst düzeyde tutulmuştur. Oyuna girdiğinizde sanki sahanın kapısı sizin için ardına kadar açılmış gibi bir his uyandırıyor. Winning Eleven 9 sizi bilgisayarınızın başından alıp maçın ortasına götürüyor. Birden hakemin düdüğü kulaklarınızda çınlıyor ve kendinizi gerçek bir futbolcu gibi hissediyorsunuz.
Hakem, oyuncular, kaleci, seyirciler, reklam panoları her şey ama herşey gerçektekine oldukça uygun görünüyor. Dünyanın en ünlü takımlarıyla maç yapabilir hatta turnuvalara katılabilirsiniz. Kupayı kaldırmanın heyecanını içinizde hissedeceksiniz.
indireceğiniz bu Winning Eleven 9 türkçe spiker yaması ile WE9 oyununa Türkçe spiker eklenecektir. Winning Eleven 9 türkçe spiker yamasını sitemizden ücretsiz olarak indirip kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
indirdiğiniz Winning Eleven 9 türkçe spiker rar dosyası içerisinde bulunan "e_sound.afs" dosyasını oyunu kurduğunuz dizindeki "DAT" klasörü altına kopyalayın.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Winning Eleven 9 Spiker 1.3'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Winning Eleven 9 Spiker 1.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Winning Eleven 9 Spiker 1.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.