Toplam Yükleme : 10.660.884

Virtual CD 9.3 Türkçe Yama

Virtual CD 9.3 Türkçe Yama Resmi
  • Boyutu:1828 Kb.
  • Üretici:SerkaN KAYI
  • Tarih:12.03.2009
  • Bu Hafta: 41
  • Toplam:2.356
%100 İndirin
Aciklama:
Virtual CD gelismis bir sanal sürücü programidir. Program temel olarak bilgisayarinizda sanal bir CD sürücüsü olusturuyor. Bazi programlar ve özellikle oyunlar kullanim esnasinda orjinal CD ya da DVD'nin CD-DVD sürücüsünde takili olmasi isterler. Eger orjinal CD ya da DVD CDRom sürücüsünde yoksa ilgili programi çalistirmaniza izin vermiyor.
Program ve oyunlara ait DCD-DVD gibi medyalar ile cdrom sürücüler asiri kullanima bagli olarak bir müddet sonra çizilme ve kirlenme gibi fiziksel etiklerden dolayi kullanilamaz hale gelebiliyor. Iste Virtual CD tam bu noktada imdadiniza yetisiyor. Virtual CD 9 elinizdeki orjinal medyayi bir kereligine sabit diske yaziyorsunuz ve programi Virtual CD sanal sürücüsü üzerinden kuruyorsunuz. Böylece program çalisma esnasinda orjinal CD'yi sanal sürücüde ariyor, buluyor ve çalismaya devam ediyor. Virtual CD 9.3 sayesinde Sizin için degerli olan medya aygitlarini uzun süre muhafaza edebilirsiniz.
Virtual CD 9 birçok isletim sistemini destekler ve degisik sistemlerde sorunsuz olarak çalisir. Programi kullanmak kisayol tuslari ile oldukça kolaydir. Kisa yol tuslari ile tüm programi saniyeler içerisinde kontrol edebilirsiniz. Ayrica VirtualCD sayesinde olusturdugunuz sanal sürücü ortamlarina sifreli koruma koyabiliyorsunuz.
indireceginiz bu Virtual CD 9 türkçe yama ile Virtual CD 9.3 programini tamamen türkçe olarak kullanabileceksiniz. Virtual CD 9 türkçe yamasini sitemizden ücretsiz olarak indirip kisisel bilgisayariniza kurabilirisiniz.
Programin Baslica Özellikleri
CD ve DVD gibi medya ortamlarindan sanal sürücüleri destekler
Bir çok isletim sistemini destekler
CDDB destegi ile internet üzerinden sanatçi adina veya albüme göre sarki listesini indirebilir
Kisayol tuslari ile kolay kullanim ve yönetim
RAW metodunu destekler
Olusturtulan sanal sürücüyü koruma ekleyebilir
Gelismis hata düzeltmesi
Yeni Eklenen Özellikler
Disk sifreleme düzeltildi
Cd/Dvd yazici
64 bit sürücü sertifikasi
Saat çubugundaki ikona yeni fonksiyonlar geldi
Araç kutusu gelistirildi
Api ve script fonksiyonlari eklendi
kurmaya baslamadan önce Virtual CD 9 programini tamamen kapatmalisiniz. Programin arka planda çalismadigindan emin olmalisiniz. Virtual CD 9 türkçe yamayi Virtual CD 9.3 programini kurdugunuz dizine kurmalisiniz. Varsayilan olarak VirtualCD 9 türkçe yama "C:\Program Files\Virtual CD v9\System" klasörüne kurulacaktir. Eger siz programi farkli bir klasöre kurmussaniz, Virtual CD 9 türkçe yamasinin kurulumu sirasinda Gözat... butonuna tiklayarak programi kurdugunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayiniz.
Her ihtimale karsi asagidaki dosyalarin birer yedeklerini almanizi öneriyoruz. Eger yamadan memnun kalmazsaniz tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeklere ihtiyaciniz olacaktir.
C:\Program Files\Virtual CD v9\System\BCGCBPRO94080.dll
C:\Program Files\Virtual CD v9\System\vc9abar.exe
C:\Program Files\Virtual CD v9\System\vc9burn.exe
C:\Program Files\Virtual CD v9\System\vc9diag.exe
C:\Program Files\Virtual CD v9\System\vc9start.exe
C:\Program Files\Virtual CD v9\System\vc9tray.exe
C:\Program Files\Virtual CD v9\System\vc9Tree.exe


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Virtual CD 9.3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Virtual CD 9.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Virtual CD 9.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.