Toplam Yükleme : 10.654.577

Rollback Rx Professional 8.1 Türkçe Yama

  • Boyutu:193 Kb.
  • Üretici:Sultan Akyıldırım (OwL)
  • Tarih:21.03.2009
  • Bu Hafta: 52
  • Toplam:5.035
%100 İndirin
Aciklama:
Rollback Rx Professional gelişmiş bir sistem geri yükleme aracıdır. Windowsun klasik gerri yükleme mantığının ötesine geçen Rollback Rx Pro ile artık bilgisayarınızı istediğiniz bir zaman dilimine geri yükleyebileceksiniz. Windows işletim sisteminden uzun yıllardır tanıdığımız geri yükleme hizmeti çoğu zaman hüsranla sonuçlanmıştır.
Horizon DataSYS tarafından üretilen ve dağıtılan Rollback Rx Professional 8 size gelişmiş özellikler sunan bir sistem geri yükleme hizmeti veriyor. Başlangıç seviyesindeki ev kullanıcılarından profesyonel bilgisayar kullanıcılarına kadar herkese hitap eden program hızlı bir şekilde bilgisayar sorunlarının üstesinden gelmenize yardımcı olarak size zaman, para ve iş gücü tasarrufu sağlar.
Sistem açılışında çalışır. Windows çöktü, açılmıyor gibi sorunlarınız olmaz
Sistemi istediğiniz zamana geri ddöndürebilirsiniz
Windows'un Sistem geri yükleme hizmeti sabit sürücüde %5-15 yer kaplarken Rollback sadece % 0,07 yer kaplar
Virüs ve kullanıcı hatalarını engeller ve bu gibi sorunları sistem açılışı sırasında otomatik olarak düzeltir
Her boyuttaki HDD ile sorunsuz çalışır
Windowsun Sistem geri yükleme programı bozulduğu zaman geri yükleme yapmazken Roll back sisteminizi tamamen geri yükler
60.000 snapshot yani sistem geri yükleme noktası alabilirsiniz
Snapshotların istediğiniz zamanda alınmasını sağlayabilrsiniz
PC'nizin en ideal çalıştığıprogramlarınızın en stabil olduğu anda geri yükleme noktası oluşturarak kaydedbilirsiniz
Geri yükleme noktası alma işlemi 3 saniye gibi kısa bir sürde gerçekleşir
System Restore Point işlemi 2 dakika gibi bir zaman dilimini alır
Multi-boot sistemleri yani çoklu işletim sistemlerini destekler
Geçici hafızada fazla yer işgal etmez, sistemi yavaşlatmaz
En Önemli Özelliklerinden biriside diyelimki sistem çöktü. Bilgisayarı önceki bir zamana çevirdiniz. Ama arada snapshot almadığınız için geçen sürde kaydolan dosyalarınız kayboldu. Bunun için hiç üzülmeyin. Çünkü Rollback Rx Pro tüm dosyalarınızı eksiksiz kurtarıyor.
indireceğiniz Rollback Rx Professional 8.1 türkçe yama dil eklentisi ile Rollback Rx Professional 8.1 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Rollback Rx Professional 8.1 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Horizon Rollback Rx Professional 8.1 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Rollback Rx Professional 8 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Horizon Rollback Rx Professional 8 türkçe yama C:\Program Files\Shield\Lang klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Horizon Rollback Rx Professional 8 Türkçe yamasının kurulumu sırasında "Gözat" butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Rollback Rx Professional 8.1 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Rollback Rx Professional 8.1 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Rollback Rx Professional 8.1 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.