Toplam Yükleme : 10.664.706

Red Alert 3 Uprising Türkçe Yama

  • Boyutu:5942 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:21.03.2009
  • Bu Hafta: 2431
  • Toplam:9.119
%100 İndirin
Aciklama:
Electronic Arts firması tarafından tasarlanıp üretilen ve dağıtılan, Command & Conquer: Red Alert 3 için geliştirilen genişleme paketi Uprising piyasaya sürüldü. Oyunun çıkmasından kısa bir süre sonra da sitemiz editörlerinden Rahmi tarafından hazırlanan Red Alert 3 Uprising türkçe yama sitemiz tarafından dağıtıma sunulmuştur.
Tek kişilik oyuna odaklanacak olan RedAlert 3 Uprising önceki sürüm Red Alert 3 oyunundan bağımsız olarak oynanbilecek. Uprising, Red Alert 3 oyununu kaldığı yerden devam ettirecek. Tabiki genişleme paketiyle oyuna yeni sinematikler, yeni birimler ve yeni stratejiler de eklenecek. Red Alert 3 oyununa göre daha fazla aksiyona sahip olacak olan Uprising, ayrıca "Commander's Challenge" adına sahip bir mod içerecek ve bu modda oyunda bulunan 9 komutana karşı hünerlerini ortaya koyacaksınız
indireceğiniz Red Alert 3 Uprising türkçe yama dil eklentisi ile Red Alert 3 Uprising oyununu türkçe olarak kullanabileceksiniz. Red Alert 3 Uprising Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Red Alert III Uprising oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Red Alert 3 Uprising oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3 Uprising\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Not: Her ihtimale karşı "C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3 Uprising\data\English.big" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Yamayı indirdikten sonra rar dosyanın içindeki exe dosyayı dışarı çıkartın. Dosyayı çalıştırın, kuruluma başladığınızda aynı dosyadan mevcut diyecektir. Değiştirilsinmi diye sorusuna evet dedikten sonra aynı soruyu tekrar soracaktır, onada Evet dedikten sonra kurulum tamamlanacaktır. Oyunu açabilirsiniz. Yamayla ilgili sorunlarınızı yorumlara yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım. İyi Eğlenceler.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Red Alert 3 Uprising 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Red Alert 3 Uprising 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Red Alert 3 Uprising Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.