Toplam Yükleme : 10.662.500

WindowBlinds 3.4 Build 848

  • Boyutu:250 Kb.
  • Üretici:Emre Merev
  • Tarih:04.10.2002
  • Bu Hafta: 49
  • Toplam:1.803
%100 İndirin
Aciklama:
WindowBlinds Windows masaüstü görünüşünü değiştirmeye yarar. Başlık barları, düğmeler ve toolabarın biçimini değiştirerek masaüstünü tamamen ihtiyaca göre değiştirmenize izin verir. Windows Blinds ile buton ve toolbarınıza aynı Winamp'ta olduğu gibi skin (deri) yükleyebilirsiniz ayrıca pencerelerinizin zeminide masaüstü zemini ile aynı olabilir.

Bu skinleri internette download edip programdaki klasöre açtığınızda yeni skinleriniz kullanılabilir. Programı kurduğunuzda automatic skin download'ı yapabiliyor böylece siz skin aramak zorunda kalmıyorsunuz. Eğer Windows'un klasik görüntüsünden bıktıysanız bu program tam size göre


Bu yamanın çalışması için sisteminizde WindowBlinds 3.4 Build 848'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce WindowBlinds 3.4 Build 848 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra WindowBlinds 3.4 Build 848 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.