Toplam Yükleme : 10.655.524

Tom Clancy's End War Türkçe Oyun Yaması

  • Boyutu:5400 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:29.03.2009
  • Bu Hafta: 380
  • Toplam:4.051
%100 İndirin
Aciklama:
Oyunun konusu Amerika'nın uzaya fırlatmak istediği uzay istasyonunun, teröristler tarafından saldırıya uğrayıp, sabotaj edilmesi ve bunun üzerine Rusya, Amerika ve Avrupa arasındaki gerginlikten dolayı olayların 3. Dünya Savaşı’na kadar gitmesini ele alıyor.
Oyunda Rusya (Russian Spetsnaz Guards Brigade), Avrupa (European Federation Enforcers Corps) ve Amerika (United States' Joint Strike Force) olmak üzere üç değişik grup bulunuyor. EndWar aynı evrendeki Tom Clancy oyunları olan Ghost Recon, H.A.W.X., Rainbow Six ve Splinter Cell ile benzer yerleri ele alıyor. Hatta Ghost Recon’nın baş karakteri Scott Mitchell'a Tom Clancy's EndWar içinde de rastlıyorsunuz.
indireceğiniz Tom Clancy's EndWar Türkçe yama dil eklentisi ile Tom Clancy's EndWar™ oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Tom Clancy's EndWar Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Tom Clancy's EndWar programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Tom Clancy's EndWar programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Ubisoft\Tom Clancy's EndWar\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Tom Clancy`s End War Oyun 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Tom Clancy`s End War Oyun 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Tom Clancy`s End War Oyun Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.