Toplam Yükleme : 10.708.308

Flash Slide Show Maker Professional 4.83 Türkçe Yama

  • Boyutu:6065 Kb.
  • Üretici:bysuat
  • Tarih:29.03.2009
  • Bu Hafta: 505
  • Toplam:8.582
%100 İndirin
Aciklama:
Flash Slideshow Maker kullanışlı ve popüler bir Flash albüm oluşturucusudur. Program dijital fotoğraflarınızdan bir kaç basit fare tıklamasıyla SWF formatında animasyonlu resim gösterileri oluşturabilir.
Flash SlideShow Maker Professional 4.83 entegre sihirbaz sayesinde resimlerinize farklı geçiş efektleri uygulayabilir, oluşturduğunuz slayt albümünüze arkaplanda müzik ekleyebilirsiniz. Flash Slideshow Maker 4 hazırladığınız slaytı Macromedia Flash formatında yani SWF formatında kaydeder. Flash uygulamalarını tüm popüler web tarayıcıları sorunsuz olarak görüntüler. Eğer isterseniz uygulamanızı XML dosya formatında da hazırlayabilirsiniz. Flash Slideshow Maker herhangi bir xml bilgisine sahip olmanıza gerek olmadan XML çıktı verebilir. XML sayesinde online güncellenebilen web albümleri hazırlayabilirsiniz. Ziyaretçilerinize ister tam ekran modunda isterseniz klasik görünümde slaytları izleme imkanı sunabilirsiniz.
Hazırladığınız slaytları kolaylıkla web sitenizde ya da blogger, myspace, facebook, yahoo, youtube gibi popüler web sitelerinde paylaşabilirsiniz. Flash Slideshow Maker programı hepsi birbirinden güzel slayt animasyonlarını süresiz olarak web sitenizde paylaşmanıza olanak sağlar.
Programın Başlıca Özellikleri
Kolay Kullanım
Güçlü slayt show oluşturucu
Entegre flash temaları
Afiş - Banner oluşturucu
SWF Flash Modu
XML modu
Tamamen ücretsiz
indireceğiniz Flash Slide ShowMaker Professional 4.83 türkçe yama dil eklentisi ile Flash Slide ShowMaker Pro 4 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. Flash Slide ShowMaker Pro 4.83 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Flash Slide ShowMaker Professional 4.8 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Flash Slide ShowMaker 4 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama "C:\Program Files\Flash Slideshow Maker Professional\lang" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.
Daha sonra Flash Slide ShowMaker 4 programını çalıştırarak "Pereference" menüsünden "Language" butonuna tıklayınız. Açılan menüden "Türkçe" seçeneğini seçerek Flash Slide Show Maker profesyonel 4 programını tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Flash Slide Show Maker Professional 4.83 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Flash Slide Show Maker Professional 4.83 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Flash Slide Show Maker Professional 4.83 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.