Toplam Yükleme : 10.656.535

QuickTime Player 7.60 Türkçe Yama

  • Boyutu:1462 Kb.
  • Üretici:SerkaN KAYI
  • Tarih:04.04.2009
  • Bu Hafta: 187
  • Toplam:2.502
%100 İndirin
Aciklama:
QuickTime çesitli biçimlerdeki sayisal görüntü, ses, yazi, animasyon, müzik, resim dosyalarini isleyen, Apple Computer tarafindan gelistirilen bir çoklu ortam teknolojisidir.
Genel saninin aksine QuickTime sade bir oynatici olmaktan öte, bir çokluortam mimarisidir. Yeni içerik yaratma (planlanmis içerigin elde edilmesi, kaydedilmesi), üretim (içerigin dagitilabilecek hale getirilmesi) ve dagitim özelliklerine sahiptir. Bu süreçler kapsaminda QuickTime'dan gerçek zamanli yakalama, montaj, içe-disa aktarma, sikistirma, son hazirlik, dagitim, yayin ve ortam dosyalarini oynatma için yararlanilir. Özetle profesyonel üretime yönelik bir teknolojidir, son kullancilarin bildigi sekli QuickTime Player adiyla bilinen oynaticidir.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde QuickTime Player 7.60 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce QuickTime Player 7.60 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra QuickTime Player 7.60 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.