Toplam Yükleme : 10.656.026

SnagIt v9.1.1.261 Türkçe Yama

SnagIt v9.1.1.261 Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:2095 Kb.
  • Üretici:ShaneX.net
  • Tarih:02.04.2009
  • Bu Hafta: 75
  • Toplam:1.799
%100 İndirin
Aciklama:
Snaglt 9, gelişmiş ve eşsiz bir ekran yakalama ve düzenleme pogramıdır. Tarafımdan güzel dilimize çevirisi yapılmıştır... rolleyes.gif Deneme sürümünü sitesinden indirebilirsiniz.... Programın başlıca özellikleri *Çeşitli yakalama profilleriyle MSDOS dan, oyunlardan, web sayfalarından ve ekranınızdan resim, metin ya da video yakalayabilirsiniz. *Tarayıcı ve kameranızdan yakalama yapabilirsiniz. *Arama bölmesinde yakalamalarınız indekslenerek kitaplık oluşturulur,yakalamalarınızı etiketleyebilir ve anahtar sözcükler ekleyerek daha sonra kolayca bulabilirsiniz. *Arama bölmesindeki Windows gezgini ile bilgisayarınızdaki tüm dosyalarınızı kolayca bulup önizleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. *Snaglt'e çeşitli program çıktı aksesuarlarını internetten indirip kurarak yaygın kullanılan program dosyalarına, dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz. *Techsmit sitesinden resimleriniz için yeni damgalar ve etiketler indirerek resimlerinizde kullanabilirsiniz. *Yakaladığınız resimlerinize kenarlık, perspektif görünümü ve çeşitli kenar efektleri uygulayabilirsiniz. *Snaglt dosyalarınızı Microsoft Office programlarına, Photoshop'a, Skype 'a gönderebilirsiniz. *Snaglt ile resimlerinize açılır flash resim ve metinleri ekleyip görselliği ve anlatımı kolaylaştırabilirsiniz. *Resimlerinize Swf biçiminde web bağlantıları ekleyip Web'de yayınalayabilirsiniz. *Snaglt Düzenleyeci ile resimlerinze açıklama balonları, oklar, vurgulama renkleri, metinler ve kalem ile şekiller çizebilirsiniz. *Hızlı erişim çubuğuna istediğiniz ve sık kullandığınız komutları ekleyebilirsiniz. *Snaglt Düzenleyecide ekranın sol üst köşesinden gizli Snaglt Düğmesiyle yeni dosyalar oluşturabilir, kaydedebilir, yazdırarak ve çıktısını alabilirsiniz. *Snaglt 9 ile önceki sürümlerde olmayan bir özellik olan kitaplık ile çok sayıda sayfayı aynı anda açabilir ve düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. *Toplu dönüştürme sihirbazı ile değişik biçimdeki resimleri tek bir biçimde çeşitli efektler ekleyerek dönüştürebilirsiniz. Kısacası Snaglt 9'un farkını kullandıkça anlayacak ve ondan vazgeçemeyeceksiniz...


Bu yamanın çalışması için sisteminizde SnagIt v9.1.1.261 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce SnagIt v9.1.1.261 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra SnagIt v9.1.1.261 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.