Toplam Yükleme : 10.657.387

Window Blinds 6.0 Türkçe Yama

Window Blinds 6.0 Türkçe Y Resmi
  • Boyutu:155 Kb.
  • Üretici:By SiT3M
  • Tarih:18.04.2009
  • Bu Hafta: 43
  • Toplam:1.893
%100 İndirin
Aciklama:
WindowBlinds ile Windows XP'nin görünüş ve sezgisini isteğe uyarlayın. Kullanıcılara neredeyse Windows grafiksel kullanıcı bağlantı göstergesinin her görünüşünü kişiselleştirmelerini sağlayan bir Windows yardımcı programıdır. Başlık çubukları, basma düğmeleri, Start çubuğu, radyo düğmeleri ve neredeyse Windows'un diğer her bir kısmını kaplayabilir. Orada seçmek için binlerce serbest uygun dış kaplamalar vardır. Windows'u diğer işletim sistemine (Mac, Linux,vb.) benzemesini sağlamak için WindowBlinds'i kullanın ya da ona kendi tek görünüş ve sezginizi verin. Ayrıca, serbestçe mevcut SkinStudio'sunu kullanarak kendi dış kaplamalarınızı yaratabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Window Blinds 6.0 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Window Blinds 6.0 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Window Blinds 6.0 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.