Toplam Yükleme : 10.658.748

Eset Smart Security 4 Türkçe Yama

  • Boyutu:7144 Kb.
  • Üretici:SULTAN AKYILDIRIM (OwL)
  • Tarih:23.02.2011
  • Bu Hafta: 92
  • Toplam:10.759
%100 İndirin
Aciklama:
ESET Smart Security günümüz dijital aleminin tehlikelerine karşı bilgisayarınızın güvenliğini sağlar. ESET Smart Security internet ve diğer ağ ortamlarından gelebilecek hertürlü saldırı ve sızma girişimine karşı tam koruma sağlar. Bilgisayarınızın güvenliği için sürekli güncellenenen ve geliştirilen yazılım performanstan ödün vermeden etkili güvenlik çözümleri sunar.
ESET Smart Security 4 virüs, adaware, spyware, worm, trojan phishing saldırıları, rootkit gibi tüm bilinen tehditleri anında algılar ve bilgisayarınıza bulaştırmadan gerekli tedbirleri alır. ESET Smart Security 4 tüm iç ve dış tehditlere karşı bilgisayarınızı en üst düzeyde korur.
ESET Smart Security düşük sistem gereksinimi ile düşük konfigürasyonlu bilgisyarlarda bile sorunsuz çalışır. ESETSmart Security güvenlik yazılımını bilgisayarınıza yükleyerek internette güvenli bir şekilde gezinebilir, oyunları ve diğer uygulamaları hiç bir endişeye gerek kalmadan çalıştırabilirsiniz.
ESET Smart Security eposta trafiğinizi kontrol altında tutarak tüm gelen ve giden postalarınızı inceler. Güvenlik kriterlerine uygun olmayan tüm objeleri bloklar. ESET Smart Security 4 ile email aracılığı ile yayılan virüs ve diğer tehditlerden tamamen kurtulabilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri
Tam Entegre Koruma
Akıllı Tespit
Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
Geliştirilmiş Temizleme
Arkaplan Tarama Modu
Küçük Boyutlu Güncelleme Dosyaları
Yaygın E-posta İstemci Koruması
Farklı pek çok küçük değişiklik
Ağın alt katmanlarıda iletişim taraması
IPv6 Desteği
Çalıştırabilir Dosya İzleme
HTTP ve POP3 ile entegre tarama
Saldırı Tespit Sistem
İnteraktif, Otomatik veya Politika tabanlı mod desteği
Windows Güvenlik Duvarının yerine geçer
Gelen E-posta Puanlama
Çeşitli tarama teknikleri destekler
E-posta istemcileriyle tam entegrasyon
Manuel spam tespit seçeneği
indireceğiniz Eset Smart Security 4 .x Türkçe yama dil eklentisi ile Eset Smart Security 4 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Eset Smart Security 4.x Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmak için bilgisayarınızı güvenli kipte açmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızı nasıl güvenli kipte açacağınız arşiv dosyasının içinde anlatılmıştır.
Link güncellendi


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Eset Smart Security 4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Eset Smart Security 4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Eset Smart Security 4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.