Toplam Yükleme : 10.656.535

XWindows Dock 5.6 ve Türkçe Yaması

  • Boyutu:4801 Kb.
  • Üretici:Bilinmiyor
  • Tarih:22.04.2009
  • Bu Hafta: 144
  • Toplam:1.360
%100 İndirin
Aciklama:
Mac işletim sistemindeki dock benzeri bir paneli Windows’ta kullanmak için şimdiye kadar gördüğüm en başarılı program XWindows Dock. Rocket Dock falan yalan olur bunun yanında.
Ayrıca yığın (stack) desteği ile geliyor. Yığındaki resimlerin/videoların önizlemesi gösteriliyor. Küçültülen pencerelerin görev çubuğuna değil de dock’a küçültülmesini ayarlayabiliyorsunuz. Mac sahibi değilim ama bildiğim kadarıyla Mac’in orijinal dock paneline çok benziyor.
Windows XP ve Vista’da çalışabiliyor, tamamen ücretsiz. Türkçeleştirmek için yamayı kurduktan sonra Preferences > Miscellaneous > Language ayarını Türkçe olarak seçip Apply’a tıklamanız gerekiyor. Yamayı Program Ekle/Kaldır aracılığıyla kaldırabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde XWindows Dock 5.6 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce XWindows Dock 5.6 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra XWindows Dock 5.6 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.