Toplam Yükleme : 10.664.707

Empire Total War %100 Türkçe Yaması

  • Boyutu:7686 Kb.
  • Üretici:Fatih YOZGATLİ
  • Tarih:24.04.2009
  • Bu Hafta: 201
  • Toplam:13.620
%100 İndirin
Aciklama:
Empire Total War adlı oyunu %100 Türkçeleştiren yamadır.
Creative Assambly tarafından programlanan ve SEGA Games tarafından dağıtılan Empire: Total War meşhur bir strateji oyunudur. Konusunu insanlık tarihinden alan oyun sizi yıllarca geriye götürecek ve dünyayı sizin ellerinizle şekillendirmenizi sağlayacak.
Empire: Total War gelmiş geçmiş en mükemmel ve en merak uyandıran Total War tecrübesi olacak gibi görünyor. Yeni grafik motoru ve teknolojisi ile Total War serilerinde devrimler gerçekleştirmiştir. Yeni, gelişmiş grafik motoru, şaşırtıcı gerçek görünümlü deniz manzaraları, yenilenmiş arazi ve bitki örtüsü, hareket halinde gerçekçi bulutlardan oluşan gökyüzü ve yıkılabilen ya da ele geçirilebilen binalar ile yeni bir savaş düzeni içeriyor.
Gerçek zamanlı 3 boyutlu deniz savaşları Total War savaş aksiyonunu okyanuslara kadar uzanıyor. Bu savaşlar bir bilgisayar oyununda bu güne kadar görülmüş en iyi ve gerçekçi deniz savaşları olma özelliği gösteriyor. Gerçek görünümlü yüzme modeli, top ve tüfek ateşi, gemide asker bulundurma aksiyonları, tamamen yok edilebilen yelkenliler, gemi donatma ve savaşı etkileyebilecek hava olayları oyundaki sadece bir kaçı.
Kuracağınız büyük bir orduyla dünyayı yeniden şekillendirebilir, ordunuza büyük bir komutan olarak emirler verip savaşlar kazanabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Empire Total War %100 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Empire Total War %100 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Empire Total War %100 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.