Toplam Yükleme : 10.656.609

Bywifi 1.4.7 Türkçe Yama

  • Boyutu:5823 Kb.
  • Üretici:FıraTCaN Kaplan
  • Tarih:26.04.2009
  • Bu Hafta: 39
  • Toplam:4.315
%100 İndirin
Aciklama:
Bywifi çevrimiçi video indirme programıdır. Yani Video Streaming Downloader diye tabir edilir.
Bywifi ile MySpace, Youtube, Metacafe, Yahoo, Dailymotion gibi popüler web sitelerinde yayınlanan videoları bilgisayarınıza indirmeniz oldukça kolaydır. Bu gibi sosyal ağlar genellikle video dosyalarını indirebilmeniz için size bir bağlantı sunmazlar. Web siteleri üzerinde izlediğiniz filmleri Bywifi gibi programlarla indirebilirsiniz.
Bywifi kurulduktan sonra kendisini sistem bildirim alanına yerleştirir. Farenin sol tuşuna tıklayarak video arama penceresini görüntüleyebilirsiniz. Açılan küçük pencereye aramak istediğiniz video adını yazarak, ara tuşuna bastığınızda bir internet Explorer penceresi açılır ve google.video içinde arama yapar ve sonuçları sizin için listeler. Örnek sayfa için buraya bakınız indireceğiniz dosyayı öncelikle play tuşuna basıp oynatın ve daha sonra video üstünde beliren program simgesinde yer alan ok tuşuna bastığınızda indirme işlemi başlatılır. Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız Bywifi için internete çıkış iznmi vermeniz gerekiyor.
Programın Başlıca Özellikleri
* internet Explorer, Opera, Firefox gibi internet tarayıcıları destekler
* RM, FLV, WMV, RMVB vb. dosya türlerini destekler
* Tüm Windows sürümleriyle uyumlu Çalışır
* SamSung, Nokia, iPhone, iPod, iPad, PSP, cep bilgisayarı gibi cihazlar için video indirebilir
* Videoyu izlerken indirebilme özelliği sadece internet Explorer'da mevcuttur
* Video indirildikten sonra dosya formatını değiştirebilir
* Hızlı arama özelliği sayesinde sonuçlar kısa sürede listelenir
Programın Desteklediği internet Siteleri
Facebook, YouTube, Dailymotion, Veoh, MegaVideo, Metacafe, 56.com, Youku, Tudou, CrunchyRoll, 5min, 6.cn, 9you, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Bebo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, BollywoodHungama, Break, Broadcaster, Buzznet, Chilevision.cl, ClipFish.de, ClipLife.jp, ClipJunkie, ClipShack, CollegeHumor, Current, Current TV, dalealplay, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Disclose.tv, DoubleAgent, eBaumsWorld, elpolvorin, eSnips, ExpertVillage, EVTV1, FindVideos, Flurl, FunnyorDie, Glumbert, GodTube, GoFish, Google Video, FunnyJunk, Graspr, iFilm, Hallpass, HowCast, HowStuffWorks, iShare.Rediff, Jokeroo, Jumpcut, Kewego, Kontraband, ku6, Izlesene, LiveVideo, LiveLeak, lulu.tv, Mediabum, Midis.biz, MilkandCookies, Mojoflix, MusicMaza, MonkeySee, Music.com, MusicVideoCodes.info, Myspace, MyVideo.de, Newgrounds, NothingToxic, Pikniktube, Pixparty, Photobucket, PlsThx, PokerTube, Putfile, PWNorDIE, RetroJunk, Revver, RuTube.ru, SantaBanta, Sevenload, Sharkle, Shoutfile, Sina Videos, SmitHappens, Snotr, Spike, StreetFire.net, StupidVideos, SuperDeluxe, SuperNovaTube, TeacherTube, TheOnion, TinyPic, That Video Site, TotallyCrap, tu.tv, vbox7, Viddyou, Videa.hu, VideoWebTown, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, Vidivodo, vidiLife, VidPK, Vidiac, Vimeo, VReel.net, vSocial, Yahoo Videos, WeGame, Wuapi, Yikers, Yobler, YourFileHost, YouSportz, YummyBun, ZippyVideos, Zoopy, zShare.net siteleri destekler.
indireceğiniz Bywifi %100 türkçe yama dil eklentisi ile Bywifi programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Bywifi 1.4 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.Ayrıca Yardım bölümünde Türkçe olarak burada incelemeler bölümünde ßywifi programı için yardım bölümüne yönlendireleceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Bywifi 1.4.7 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Bywifi 1.4.7 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Bywifi 1.4.7 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.