Toplam Yükleme : 10.709.623

3D MP3 Sound Recorder G2 4.04 Türkçe Yama

  • Boyutu:1217 Kb.
  • Üretici:FıraTCaN Kaplan
  • Tarih:26.04.2009
  • Bu Hafta: 82
  • Toplam:1.061
%100 İndirin
Aciklama:
3D MP3 Sound Recorder G2 windows ses kaydedicisine alternatif olarak kullanılabilecek bir yazılımdır. Alternatif derken onun dengi demek yanlış olur. 3D MP3 Sound Recorder G2 windows ses kaydedicisiyel hayal bile edemeyeceğiniz ses kayıtları yapmanıza olanak sağlar.
3D MP3 Sound Recorder G2 4 ile bilgisayardan duyduğunuz tüm sesleri kaydetmeniz mümkün. Örnek olarak 3D MP3 Sound Recorder G2 ile windows messenger ya da diğer chat programlarıya yaptığınız sesli sohbetleri kaydedebilirsiniz. Peki oyun müziklerine ne dersiniz, evet 3D MP3 Sound Recorder G2 4.04 size oyun ve film müziklerini kaydetme olanağıda tanımaktadır. isterseniz web sitelerinde izlediğiniz filmlere ait sesleri ya da müzikleride bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Programın yapabildikleri elbetteki bunlarla sınırlı değil. Aşağıda diğer özelliklerine kısaca değinilmiştir. Programın en önemli özelliklerinden biriside seslerin kalitesini ve kaydeceğiniz ses formatını belirleyebiliyor olmanızdır.
Programın Başlıca Özellikleri
* Gerçek zamanlı ses kaydı
* Sohbet programlarından ses kaydı
* Karaoke kayıt özelliği
* Oyun müziklerini kayıt
* DVD, VCD, VCR gibi aygıtlardan kayıt yapabilme
* Web sitelerinden Ses kaydı
* Film müziklerini kayıt edebilme
* Mikrofondan kayıt
* Kasetten kayıt
* waw, mp3 ve wma formatında kayıt
* ID3 ve WMA etiket düzenleme desteği
* Mix desteği
* Arkaplanda çalan sesleri kaydedbilir
* Vokal sesleri kaldırabilme
* Track sesleri otomatik olarak bölümlere ayırma
* Gerçek zamanlı gürültü azaltma
* Kayıt geçmişi desteği
* Audio player ile sesleri çalabilme
indireceğiniz 3D MP3 Sound Recorder G2 4.04 türkçe yama dil eklentisi ile 3D MP3 Sound Recorder G2 4 programını türkçe olarak kullanabileceksiniz. 3D MP3 Sound Recorder G2 4 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce 3D MP3 Sound Recorder G2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı 3D MP3 Sound Recorder G2 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu Türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\3D MP3 Sound Recorder G2" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde 3D MP3 Sound Recorder G2 4.04 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce 3D MP3 Sound Recorder G2 4.04 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra 3D MP3 Sound Recorder G2 4.04 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.