Toplam Yükleme : 10.662.226

Restorator 2007 Türkçe Yama

  • Boyutu:6581 Kb.
  • Üretici:FıraTCaN Kaplan
  • Tarih:26.04.2009
  • Bu Hafta: 85
  • Toplam:2.312
%100 İndirin
Aciklama:
Restorator 2007 popüler bir windows tabanlı kaynak düzenleme aracıdır. Restorator 2007 ile program dosyaları üzerinde birçok değişiklik yapabilir, onları Türkçeye çevirebilirsiniz.
Restorator 3.7 ile programın dilini değiştirebilir, simge ve .dll dosyaları üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. mIRC script üzerinde dahi değişiklik yapabiliyorsunuz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip.
Restorator 2007 3.7 ACM, AX, BPL, CNV, COM, CPL, DCR, DLL, DPL, DRV, EXE, FLT, OCX, RC, RES, SCR, SYS, TLB, TSP, WCP dosya biçimlerini destekliyor. Eğer isterseniz program üzerinde yaptığınız değişiklikleri patch metodu ile kolayca yaygınlaştırabilirsiniz.
Restorator hemen hemen tüm programların menülerini, iletişim pencerelerini, resimleri, sesleri, yazıları, simgeleri, videoları düzenleyebilir, değiştirebilir, kaldırabilir ya da yenilerini ekleyebilir.
Programdaki Yenilikler
* Kullanıcı arayüzü dahada geliştirildi
* Grafik editör eklendi
* Kaynak silme/ekleme/isim düzenleme özelliği geliştirildi
* Delphi kaynaklarıyla daha fazla uyum
* Danışma Kılavuzu eklendi
* Windows Vista desteği eklendi
* 64-bit .exe dosyaları desteği eklendi
* Kolaylaştırılmış dizgi yönetimi özelliği
* Windows Vista stili için simge desteği eklendi
* Yeni komut satırı ve parametreler eklendi
* Bazı önemli sabit hatalar düzeltildi
İndireceğiniz Restorator 2007 Türkçe yama dil eklentisi ile Restorator 2007 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Restorator 2007 3.7 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Restorator 2007 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Restorator 3.7 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Restorator 2007" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Restorator 2007 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Restorator 2007 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Restorator 2007 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.