Toplam Yükleme : 10.658.745

PhotoInstrument 2.2 Türkçe Yama

  • Boyutu:2584 Kb.
  • Üretici:FıraTCaN Kaplan
  • Tarih:26.04.2009
  • Bu Hafta: 47
  • Toplam:824
%100 İndirin
Aciklama:
PhotoInstrument bir tür fotoğraf düzenleme aracıdır. PhotoInstrument ile dijital resimlerinizdeki hataları telafi edebilirsiniz. Program sayesinde resimleriniz üzerinde istenmeyen kusurlar giderilebilir. Resimlerinize makyaj uygulayabilir ya da sivilce, kırışıklık, cilt lekesi gibi hoş görünmeyen yüzey bozukluklarını giderebilirsiniz. Photo Instrument bir kaç tıklamayla profesyonel rotuşlar yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca resmi bulanıklaştırma, parlaklık ekleme, kırmızı göz hatalarını giderme, kir temizleme, kontrast gibi temel resim işlemlerinide başarıyla yerine getirebilmektedir.
Yazılım içinde işinize yaracak düzeyde araçlar bulunduran ve kolay kullanım sağlayan motoru ile geliyor. Photo instrument aynı zamanda birçok resim formatını desteklemesi ile de ünlü. Gerçekten Müthiş ve çok kullanışlı bir programdır. Fotoğraflarla ilgilenen herkesin elinin altında bulunması gereken bir programdır.
indireceğiniz PhotoInstrument 2.2 Türkçe yama dil eklentisi ile PhotoInstrument 2 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. PhotoInstrument 2 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Photoinstrument programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı PhotoInstrument programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\PhotoInstrument\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde PhotoInstrument 2.2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce PhotoInstrument 2.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra PhotoInstrument 2.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.