Toplam Yükleme : 10.656.536

Ava Find Profesyonel 1.5 Türkçe Yama

  • Boyutu:346 Kb.
  • Üretici:YamaArsivi.com
  • Tarih:29.04.2009
  • Bu Hafta: 65
  • Toplam:1.024
%100 İndirin
Aciklama:
Bu programı bir kere kullandıktan sonra windows aramasını bir daha kesinlikle kullanmak istemeyeceksiniz. Program tüm sabit disklerinizde ve yerel ağda bağlı bulundugu bilgisayarların paylaşılmış dizin ve dosya yapısını cacheleyerek hafizasında tutuyor çok kısa bir sürede bu cacheleme işlemini güncelleyebiliyorsunuz ( yaklaşık 5 saniyede ).
Bu mantık ile çalışan avafind daha siz aranacak kelimeyi yazarken eş zamanlı olarak disklerde arama yapıp sonuçları listeliyor. Ava Find Professional 1.5 ile isterseniz sadece bir gurupta da (müzik, resim, video, ... gibi) arama yaptırabilirsiniz. Ava Find windows 2000 ve XP ile çalışır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ava Find Profesyonel 1.5 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ava Find Profesyonel 1.5 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ava Find Profesyonel 1.5 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.