Toplam Yükleme : 10.660.989

Ammyy Admin 2.8 Türkçe Yama

  • Boyutu:84 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:30.04.2009
  • Bu Hafta: 40
  • Toplam:766
%100 İndirin
Aciklama:
Ammyy Admin güçlü ve güvenli bir uzaktan yardım programıdır. Program ile uzaktan erişim protokolünü kullanarak başka bilgisayarlara bağlanabilirsiniz. Ammyy Admin uzaktan yardım konusunda en güvenli en hızlı yazılımdır.
Ammyy Admin ile hiç bir ek ayar ve ek program kullanmadan sizden yardım isteyen arkadaşlarınızın, çalışanlarınızın, öğrencilerinizin ya da başka kullanıcıların bilgisayarına uzaktan bağlanabilir ve bilgisayarlarını yönetebilirsiniz. Ammyy Admin 2.8 size karşı masaüstünde tam kontrol sağlar. Kullanıcının klavye ve faresine hükmedebilirsiniz.
Ammyy Admin 2.8 sahip olduğu kriptolama tekniği, en güncel güvenlik şifreleme algoritmalarından daha sağlamdır. Tüm veri aktarımı AES algoritma ile şifrelenir. Başka kişiler tarafından şifrenin kırılması söz konusu bile değildir. Yardım talep eden karşı bilgisayara ancak özel kimlik numarası ve ip numarasıyla giriş yapılabilir.
İndireceğiniz Ammyy Admin 2.8 Türkçe yama dil eklentisi ile Ammyy Admin 2.8 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Ammyy Admin Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamanın Kurulumu
Yamayı kurmaya başlamadan önce Ammyy Admin 2 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Ammy Admin 2.8 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ammyy Admin 2.8 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ammyy Admin 2.8 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ammyy Admin 2.8 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.