Toplam Yükleme : 10.657.387

Game Speed Adjuster Türkçe Yama

  • Boyutu:156 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:30.04.2009
  • Bu Hafta: 38
  • Toplam:687
%100 İndirin
Aciklama:
Game Speed Adjuster windows tabanlı oyunlar ve uygulamalar için geliştirilmiş güçlü bir hız ayarlama yazılımıdır. Programın temel görevi oyunların hızını kendi isteğinize göre ayarlayarak hile yapmanıza olanak sağlamaktır.
Game Speed Adjuster ile özellikle internet üzerinden oynanan oyunlarda hızınızı rakibe göre daha iyi seviyelerde ayarlayabilir ve üstünlük kurabilirsiniz. Game Speed Adjuster tüm oyun ve internetten dosya indirme yöneticisi programlarında başarıyla kullanılabilmektedir. Game Speed Adjuster size sağlayacağı hız ve yüksek ateş gücüyle oyun sunucularında üstün performan sağlayacak böylece kariyerde üst sıralara çıkacak ve ününüze ün katacaksınız.
İndireceğiniz Game Speed Adjuster Türkçe Yama ile Game Speed Adjuster programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Game Speed Adjuster 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Game Speed Adjuster 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Game Speed Adjuster Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.