Toplam Yükleme : 10.657.387

Game Cam 1.4 Türkçe Yama

  • Boyutu:1500 Kb.
  • Üretici:Özgür Özyiğit
  • Tarih:30.04.2009
  • Bu Hafta: 51
  • Toplam:1.261
%100 İndirin
Aciklama:
Game Cam 1.4 adından da farkedileceği gibi oyundan fotograflar yada video görüntüleri kaydetmeye yarayan bir programdır.
Program AVI Formatında kayıt yapmaktadır. %80 oranında Türkçeleştirilmiştir
Yamayı kurmaya başlamadan önce Game Cam 1.4 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Game Cam v1.4 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Game Cam v1.4 klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Game Cam 1.4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Game Cam 1.4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Game Cam 1.4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.