Toplam Yükleme : 10.656.609

Sony Map 4 Türkçe Yama

  • Boyutu:7595 Kb.
  • Üretici:Gökhan ERKMEN
  • Tarih:04.05.2009
  • Bu Hafta: 42
  • Toplam:2.339
%100 İndirin
Aciklama:
Sony MAP kullanışlı bir yol haritası programıdır. Avrupa ve Türkiye'de tüm karayollarını içeren program, gitmek istediğiniz hedef nokta ile bulunduğunuz nokta arasındaki tüm alternatif yolları size sunuyor. Hangi Yolu kullanmanız gerektiği yolun kaç kilometre olduğu gibi bilgileri size sunuyor. Bir nevi araçlarda kulandığımız yol bilgisayarı görevini üstleniyor diyebiliriz. Sonymap ile bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz noktayı seçmeniz yeterlidir. En kısa yol, en uygun yol, en ekonomik yol, en güvenli yol bilgilerini otomatik olarak hesaplar ve yol isimleri, otoyollar, köprüler, kavşaklar gibi noktalarda size rehberlik eder.
İndireceğiniz Sony Map 4 TürkçeYama ile Sonymap v4 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Sony Map 4 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Sony Map 4 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Sony Map 4 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.