Toplam Yükleme : 10.656.535

X-Men Origins - Wolverine Türkçe Yaması

  • Boyutu:7748 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:04.05.2009
  • Bu Hafta: 121
  • Toplam:2.339
%100 İndirin
Aciklama:
X-Men Origins - Wolverine sinemedan bilgisayara uyarlanmış bir oyundur. Filmde izlediğiniz konuyu bilgisayar ortamında bizzat yaşayarak tecrübe edeceksiniz. X-Men Origins - Wolverine tüm vahşi yaşamı içinde barındıran korku ve gerilim yüklü sinema filmini bilgisayarınıza taşıyacak.
Raven Software tarafından geliştirilen oyunda, siz Wolverine isimli esrarengiz kahramanı canlandıracaksınız. Gerçek hayatta asla yapamayacağınız şeyleri Wolverine olarak kolayca yapabileceksiniz. Canavarlarla boğuşmanız sırasında aldığınız yaraların hızla iyileşmesi gibi gerçekte olamayacak özelliklerle donatılacaksınız. Heyecan ve aksiyon dolu bir macera için X-Men Origins - Wolverine oyununa merhaba demelisiniz.
İndireceğiniz X-Men Origins - Wolverine Türkçe yama dil eklentisi ile X-Men Origins - Wolverine (TM) programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde X-Men Origins - Wolverine 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce X-Men Origins - Wolverine 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra X-Men Origins - Wolverine Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.