Toplam Yükleme : 10.661.225

Free PDF to Word Doc Converter Türkçe Yama

  • Boyutu:7542 Kb.
  • Üretici:Rahmi YILDIZ
  • Tarih:04.05.2009
  • Bu Hafta: 59
  • Toplam:3.725
%100 İndirin
Aciklama:
Free PDF to Word Doc Converter ücetsiz bir PDF dönüştürücüsüdür. Program ile PDF dokümanlarınızı Microsoft Office Word Dokümanlarına dönüştürüp üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Free PDF to Word Doc Converter PDF belgesindeki tüm metin, resim, şekil, tablo ve diğer yapıları kayıpsız olarak word belgesine aktarır. Sayfa düzeninde herhangi bir değişiklik olmaz. Böylece mevcut PDF belgesini yapısal olarak bozmadan kolaylıkla üzerinde işlem yapabilmenize olanak sağlar.
Free PDF to Word Doc Converter dönüştürme işleminde Adobe Acrobat, Acrobat Reader ya da Word programlarına ihtiyaç duymaz. Bedava olarak yayınlanan program ile tüm PDF dokümanlarını hızlı bir şekilde .doc ya da .rtf uzantılı MS Word belgelerine dönüştürebilirsiniz. Programın güzel özelliklerinden biriside şifre ile korunan pdf dokümanlarınıda sorunsuz bir şekilde word belgelerine dönüştürebilmesidir.
Programı ücretsiz olarak http://download.minidvdsoft.com/hellopdf/pdf2wordsetup.exe sayfasından indirebilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Free PDF to Word Doc Converter 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Free PDF to Word Doc Converter 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Free PDF to Word Doc Converter Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.