Toplam Yükleme : 10.657.387

Resize Pictures Plus 3.2.3 Türkçe Yama

  • Boyutu:1091 Kb.
  • Üretici:FıraTCaN @KaplaN
  • Tarih:04.05.2009
  • Bu Hafta: 37
  • Toplam:617
%100 İndirin
Aciklama:
Resize pictures plus, poüler bir resim işleme programıdır. Program ile bilgisayarınızdaki fotoğrafların boyutlarını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Resize Pictures Plus resim kalitesinden ödün vermeden büyük boyutlu resimleri küçültebilir ya da büyütebilir. Yine bir çok popüler resim formatına verdiği destek sayesinde resimlerinizi farklı formatlarda kaydedebilir ya da birbirlerine dönüştürebilirsiniz.
Bir çok resim düzenleme işlemini kolaylıkla yapabileceğiniz Resize Pictures Plus 3.2.3 sekmeli pencere yapısıyla resimler arasında dolaşma ve işlem yapmada kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Program resim kesme-birleştirme ve resimlere fligran ekleyebilme gibi güzel fonksiyonlarla birlikte gelmektedir. Bir çok resmi aynı anda boyutlandırma gibi işlemleride başarıyla yerine getirebilmektedir.
Resize Pictures Plus ile resimlere uyguladığınız işlemleri anında pencere görebilirsiniz eğer isterseniz uyguladığınız işlemleri geri alabilirsiniz. Progra sayesinde resimlerinizin ebatları ile birlikte boyutlarınıda KB cinsinden istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece resimlerinizi internet üzerinden daha hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri
* Tek tek ya da toplu olarak resimleri düzenleyebilir
* Resimlerinizi ister sabit isterseniz kendi belirleyeceğiniz boyuta düşürebilirsiniz
* Fotoğrafları keserken kesme yönünü siz belirleyebilirsiniz
* Resim ççözünürlük ayarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz
* Resimlere ekleyeceğiniz Filigran (Resim Yazısı) açısı konumu değiştirilebilir
* Resimlerinizin tüm verisel bilgilerine erişilebilir
* Dosya oluşturma zamanı saklanabilir
* Sürükle bırak (Drop-Down) desteği sayesinde windows gezgini tarzda kolay kullanım sağlar
Desteklediği Resim Formatları: jpg,tıf, fax, g3n, gıf, pcx, bmp, ıco, cur, png, wmf, emf, tga, targa, jp2, dcx, crw, cr2 gibi.
Resim Çıktı Formatları: jpg, png, tıf, bmp, gıf, pcx, tga desteği mevcut.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Resize Pictures Plus 3.2.3 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Resize Pictures Plus 3.2.3 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Resize Pictures Plus 3.2.3 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.