Toplam Yükleme : 10.657.397

Photo-Brush 5.2 Türkçe Yaması

  • Boyutu:1932 Kb.
  • Üretici:http://www.mediachance.com/
  • Tarih:19.05.2009
  • Bu Hafta: 207
  • Toplam:5.652
%100 İndirin
Aciklama:
Photo-Brush programının Türkçe Yamasıdır. Photo-Brush resimlerinizi düzenleyebileceğiniz yetenekli ve özelliklerle donatılmış bir yazılım. Doğal ve artistik resim boyama, resim rötuşlama, fotoğraf geliştirici ve düzenleyici, taracıyı (scanner) programı ve resim gezgini olarak kullanılabilen bu profesyonel araç birçok filtreleme seçeneği gelişmiş fotoğraf düzeltme ve düzenleme araçları ile işinizi hızlı ve basit olarak tamamlamanıza yardımcı oluyor.
Zengin araç ve efekt seçenekleri ile fotoğraflarınızı düzenlerken ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz bu program diğer fotoğraf düzenleme araçlarına yeni bir alternatif olarak parlamaya devam ediyor. Işık ekleme, tonlama, keskinleştirme vb. daha birçok seçenek ile resimlerinizi baştan yaratmak istiyorsanız bu resim düzenleme aracı sizin için hazır durumda. Programın bünyesinde bulunan birkaç benzersiz efekt de sizleri bu programı seçme konusunda ikna edebilir.
Ayrıca çok az resim editörü tarafından desteklenen EXIF bilgi sistemide Photo-Brush ile elinizin altında.
EXIF özelliği nedir?
Gelişen teknoloji ile birlikte dijital kameralarda fotoğraf bilgilerini resimlerin içerisine saklayabiliyor. Fotoğrafın çekildiği tarih, saat, çekim özellikleri vb. birçok bilginin fotoğrafın içine gömülmesine EXIF deniliyor.
Photo-Brush ile dijital fotoğraflarınızdaki istenmeyen problemleri ortadan kaldırmak çok kolay. İsterseniz resimlerinizden veya sıfırdan başlayarak web grafikleri oluşturabilir, yepyeni fotoğraflar elde edebilir ya da boyama yapabilirsiniz.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Photo-Brush 5.2 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Photo-Brush 5.2 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Photo-Brush 5.2 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.