Toplam Yükleme : 10.664.707

Opera 10 Beta Türkçe Yama

  • Boyutu:156 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:19.05.2009
  • Bu Hafta: 64
  • Toplam:1.135
%100 İndirin
Aciklama:
Opera internet tarayıcısı Norveçli yapımcı Opera Software tarafından geliştirilmiş çok popüler bir tarayıcıdır. Microsoft yapımı ünlü internet explorer, Safari, Firefox, Google Chrome, Avant Browser, Maxthon Browser, Spacetime 3D, Flock, Wyzo gibi intenet tarayıcılarına alternatif bir programdır. Aslında internet tarayıcılarında bugün gelinen noktada büyük katkısı olan Opera malesef hakettiği ilgiyi görememektedir. Opera 1994 yılından buyana diğer tarayıcılara örnek olan uygulamalar geliştirmesiyle bir adım öne çıkıyor.
Opera 10 sürümüyle daha hızlı, daha uyumlu ve daha hoş bir görünümle kullanıcıyla buluşuyor. Henüz test aşamasında olan opera 10 ilerleyen günlerde final sürümüyle karşımıza çıkacak. internet gezintisinde hız ve güvenlik isteyen her kullanıcı mutlaka opera ile tanışmalı.
Yeni Eklenen Özellikler
* Presto 2.2 grafik motoru
* %30 oranında Performans artışı
* Acid3 testinde 100 üzerinden 100 puan
* Otomatik güncelleme
* Gömülü kelime kontrolcüsü eklendi
* Opera Mail özelliğinde geliştirmeler
* Zengin metin editörüyle e-posta oluşturma
* Linux altında widget desteğinde geliştirme
indireceğiniz Opera 10 Beta Türkçe yama dil eklentisi ile Opera 10 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Opera 10 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Opera 10 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Opera 10 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu TürkçeYama eklentisi "C:\Program Files\Opera 10 Preview" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Opera 10 tr yama dil eklentisinin kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Opera 10 Beta 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Opera 10 Beta 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Opera 10 Beta Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.