Toplam Yükleme : 10.708.308

Panda Cloud Antivirus Türkçe Yama

  • Boyutu:75 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:24.05.2009
  • Bu Hafta: 79
  • Toplam:2.520
%100 İndirin
Aciklama:
Yılların deneyimli güvenlik çözümleri üreticisi Panda Security yeni ürünü Panda Cloud Antivirus ile önemli bir çıkış yakaladı. Bu çıkışın en büyük sebebi hiç kuşkusuz ki yazılımı Kaspersky, Norton, Nod32, AVG, Bitdefender, Norman, F-Secure, F-Prot, Avast, VBA32, Ikarus, Sophos, ClamAV gibi popüler virüs tarayıcılarının aksine tamamen ücretsiz olarak kullanıcıya sunmasıdır.
Panda Security tarafından geliştirilen Panda Cloud Antivirus programı ilk web tabanlı antivirüs programı olma özelliğini taşıyor. Panda Cloud sistemi sayesinde kendi web sunucularını kullanarak bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan Cloud Antivirus, bu sayede sizin bilgisayarınızın sistem kaynaklarını çok daha az kullanıyor, sisteminizi yormuyor ve rahat bir çalışma sağlıyor. Virüs tarayıcılarının en büyük handikabı sistem kaynaklarını üst düzeyde kullanmaları sonucu sistem yavaşlamalarına neden olmalarıdır. Panda bu sorunun üstesinden gelecek gibi gözüküyor.
Panda Cloud Antivirus web tabanlı olduğu için güncelleştirme yüklemeye gerek duymuyor. Tüm güncel virüs şekillerini web sunuculardan alarak sistemi tarıyor. Kullanıcılardan topladığı bilgiler sayesinde virüs veri bankası sürekli güncel kalıyor.
Programı kullanabilmek için kesintisiz bir internet bağlantısına ve yeterli bant genişliğine (Bağlantı hızı) sahip olmanız gerekiyor.
Programın Başlıca Özellikleri
* Hafiftir, RAM ve işlemci Kullanımı gibi sistem kaynaklarını çok daha az kullanır
* Daha hızlı ve basit dosya taraması
* Daha etkili virüs tanımlama ve etkisizleştirme
* Kollektif virüs veritabanı sayesinde daha etkili sonuç alma
* Güncelleme, key girme vs ek işlemlere gerek duymaz
* Tamamen Ücretsiz
İndireceğiniz Panda Cloud Antivirus Türkçe yama dil eklentisi ile Panda Cloud Antivirus programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz.
Yamayı kurmaya başlamadan önce Panda Cloud Antivirus programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Panda Cloud Antivirus programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu türkçe yama dil eklentisi "C:\Program Files\Panda Security\Panda Cloud Antivirus\" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Panda Cloud Antivirus tr yama dil eklentisinin kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Panda Cloud Antivirus 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Panda Cloud Antivirus 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Panda Cloud Antivirus Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.