Toplam Yükleme : 10.655.528

Ipnet info 1.9 Türkçe Yama

  • Boyutu:370 Kb.
  • Üretici:Alican KAPLAN
  • Tarih:24.05.2009
  • Bu Hafta: 44
  • Toplam:523
%100 İndirin
Aciklama:
IPNetInfo "Nir Sofer" yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş bir ip numarası sorgulama aracıdır. Programın temel amacı alan adı ve ip numaralarını sorgulayarak IP numarası hakkında kullanıcıya ayrıntılı bilgi vermektir.
IPNetInfo girdiğiniz ip numarasını ya da web adresini APNIC, RIPE, AfriNIC veya LACNIC gibi "whois" servisleri üzerinden sorgulayarak ipnumarasıyla ilgili ulaşılabilecek tüm bilgilere kısa yoldan erişmenize olanak sağlar. ipnet info sorgulama sonucu alan adıyla ilgili olarak iletişim adresi, ülke, durum, ağ, email adresi, yazışma adresi, telefon ve faks numarası gibi pek çok konuda sizlere bilgi verir.
IPNetInfo özellikle spam mail konusunda size yardımcı olabilecek yegane bir yazılımdır. IPNetInfo istenmeyen posta iletisini size ulaştıran ipnumarasını inceleyerek kaynağı tespit etmenize yardımcı olur. Elde ettiğiniz bilgileri HTML formatında çıktı olarak alabilmenizde mümkün.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Ipnet info 1.9 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Ipnet info 1.9 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Ipnet info 1.9 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.