Toplam Yükleme : 10.655.527

Restoration 2.5.14 Türkçe Yama

  • Boyutu:7884 Kb.
  • Üretici:Alican KAPLAN
  • Tarih:24.05.2009
  • Bu Hafta: 58
  • Toplam:1.499
%100 İndirin
Aciklama:
Restoration kolay kullanımlı bir kurtarma yazılımdır. Program sayesinde yanlışlıkla sildiğiniz ya da formatladığınız depolama birimlerindeki dosya ve dokümanları tekrar kazanabilirsiniz. Normal şartlarda windows işletim sisteminden sildiğiniz bir doya ve dökümanı herhangi bir araç kullanmadan geri almanız mümkün değildir. Bu tür dosyaları geri kazanmak için recovery yazılımları kullanılmaktadır. Bu yazılımlardan biriside Restoration programıdır. Diğer recovery programlarının aksine Restoration tamamen ücretsiz bir programdır.
Restoration ile HDD, flash bellek, SD Memory Stcik, Disket gibi depolama birimlerinden kurtarma yapabilirsiniz. Program Fat32 ve NTFS dosya sistemlerini desteklemektedir. Restoration video kamera ve fotoğraf makinası gibi dijital cihazlarınızdan da veri kurtarma işlemi yapabilmektedir. Restoration Portable yapısıyla kuruluma ihtiyaç duymaz ve taşınabilir belleklerle istediğiniz ortamda size hizmet verir. Kolay kullanım sağlayan basit ve anlaşılır arayüzü ile kullanıcı dostudur.
İndireceğiniz Restoration 2.5.14 Türkçe yama ile Restoration 2.5 programını Türkçe olarak kullanabileceksiniz. Restoration 2.5 Türkçe yamasını sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri
* Silinen dosyaları kurtarır
* Formatlanan disklerden kurtarma yapabilir
* Harddisk gibi sabit sürücülerden veri kurtarabilir
* SD Card gibi hafıza kartlarından kurtarma yapabilir
* Flashdisk gibi taşınabilir ortamlardan veri kurtarabilir
* Fotoğraf makinası gibi dijital ortamlardan veri kurtarabilir
* Portable yani kurulum gerektirmez
* Ücretsizdir
* Fat32 ve NTFS dosya sistemlerini destekler
* Kullanımı Kolay arayüze sahiptir
Yamayı kurmaya başlamadan önce Restoration 2.5 programını tamamen kapatmalısınız. Restoration 2.5 tr yama Sessiz kurulum olduğu için sizin yapmanız gereken bir işlem içermez. Çift tıkladıktan sonra masaüstüne gelen "Restoration.exe" dosyasını çalıştırdığınızda programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Eğer Restoration Programı başka bir dizine kurmuşsanız indirdiğiniz dosyayı buraya çıkart diyerek Restoration programını kurduğunuz dizinine yapıştırmanız yeterli olacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Restoration 2.5.14 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Restoration 2.5.14 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Restoration 2.5.14 Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.