Toplam Yükleme : 10.709.627

Space Sniffer 1.0.3.18 ve Türkçe Yaması

Space Sniffer 1.0.3.18 ve  Resmi
  • Boyutu:775 Kb.
  • Üretici:Saner APAYDIN
  • Tarih:25.05.2009
  • Bu Hafta: 87
  • Toplam:659
%100 İndirin
Aciklama:
Umberto Software tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir yazılımdır. Programın temel görevi bilgisayarınızda bulunan sabit sürücülerin ve diğer depolama birimlerinin fiziksel kullanımı hakkında kullanıcıyı bilgilendirmektir.
SpaceSniffer seçtiğiniz harddiski hızlı bir şekilde tarar ve grafiksel olarak depolama birimine ait dosya ve klasör yapısını gösterir. Program disk haritanızı çıkarır ve dosya ve klasör büyüklüklerine uygun olarak renkli grafikler oluşturur. İlgili birime tıklayarak klasörün oluşturulma tarihi, diskte kapladığı alan, dosya türü gibi bilgileri kullanıcıya sunuyor. SpaceSniffer dosya ve klasörde yapılan her türlü değişikliği tekrar diski taramaya gerek olmadan anında grafiğe yansıtıyor. Zoom özelliği sayesinde ilgilendiğiniz dosya ve klasörü yakınlaştırabilir ve tüm detaylarını görebilirsiniz. Dosya ve klasör listelemede değişik filtreler uygulayarak asıl incelemek istediğiniz içeriğe kolayca erişebilirsiniz.
Programın Başlıca Özellikleri
* Hızlı ve Kolay kullanım
* Sürükle bırak desteği
* Sezgisel analiz yöntemi ile farklı dosya türlerini farklı katmanlarda görüntüleyebilme
* Zoom Özelliği
* Dosya ve klasörlere windows explorer ile göz atabilme
* Dosya ve klasörlere sağ tuş ile etkili erişim
* Filtreleme özelliği sayesinde kolay ve hızlı erişim
* Özelleştirilebilir renk ve grafikler
* Aynı dosyalar için filtrelere bağlı farklı görünümler oluşturabilir
* NTFS için alternatif veri akışı
* Kişisel ayarlarınız kayıt defterine değil bir XML dosyasına kaydedilir
* Portable'dir kurulum gerektirmez
* Tamamen ücretsizdir
indireceğiniz dosyayı kurduğunuzda program Türkçe olarak kurulacaktır.


Bu yamanın çalışması için sisteminizde Space Sniffer 1.0.3.18 ve 'in yüklü olması gerekmektedir. Yamayı kurmadan önce Space Sniffer 1.0.3.18 ve 'i kapatmalı ve kapalı olduğundan saatin yanında simgesi olmadığından emin olmalısınız. Kurulumdan sonra Space Sniffer 1.0.3.18 ve Türkçeleşmez ise Language kısmından Türkçe'yi seçmelisiniz.

Yama yüklenmeden önce bir sponsor uygulamamız yüklenir. Bu uygulama içinden yamayı yüklersiniz. Bu uygulama yamayı indirirken reklam uygulamaları yüklemek ister. Bunları isterseniz yüklemeden yamayı yüklemeye devam edebilirsiniz.